Apie projektą

IdejosVerslui.lt – tai vieta, kur sukauptos bei viešai patalpintos įvairios verslo idėjos, arba mintys-pasiūlymai, ką galima mūsų laikais pardavinėti, kokį verslą kurti, kurią laisvą verslo nišą užimti ir pan.

Daugumai žmonių ši svetainė – tikras atradimas! Nes mūsų kūrybinė grupė investavo savo laiką, pinigus bei protą, išanalizavo, sugrupavo bei patalpino visą savo sukauptą informaciją į vartotojui patogų portalą. Todėl tiems, kas kasdien ieško naujų verslo idėjų bei idomių produktų www.idejosverslui.lt padės sutaupyti daug brangaus laiko, nervų bei pinigų! Viskas ko reikia – skaityti kuo daugiau verslo idėjų, analizuoti jas ir pradėti savo verslą!

IdejosVerslui.lt orientuojasi į Lietuvos verslius bei drąsius žmones, kurie kasdien ieško naujovių bei siekia garantuoti sau finansiškai stabilų gyvenimą. Būtent tam, kad eilinis vartotojas galėtų susipažinti su kuo daugiau naujų verslo idėjų, IdejosVerslui.lt visas idėjas galima skaityti NEMOKAMAI!!!

IdejosVerslui.lt nuoširdžiai tiki, kad visa šioje svetainėje siūloma informacija bus Jums naudinga bei padės atrasti ilgai ieškotas galimybes užsidirbti pinigų.

Linkime Jums sėkmės!

130 Responses to Apie projektą

 1. Sveiki visi ir visi !!! Ši žinutė skirta tiems, kam reikia paskolos, kad pradėtumėte, užbaigtumėte verslą arba išspręstumėte skubų atvejį. Todėl mes kreipiamės į visus asmenis, kuriems jų reikia, kad jie paskirstytų nuo 2000 iki 1 000 000 eurų paskolą, o tai priklausytų nuo įsipareigojimo grąžinti 2 proc. Per metus klientui. Kintamas laikas. Todėl neturėtume paskatinti mūsų durų patekti į mūsų duris: (išreikšti finansavimą), jei to reikia.
  Čia yra domenai, kuriais galime jiems padėti:
  * Finansininkas
  Nekilnojamojo turto paskola
  * Investicinės paskolos
  * Automobilio paskola
  * Skolos konsolidavimas
  * Kredito grąžinimas
  * Asmeniniai paskolos
  * Jūs esate paduotas

  El. Paštas: mrsfelicia_church99@yahoo.com

  Ponia Felicia

 2. leonadoperez

  greitas paskolos pasiūlymas per 48 valandas
  Jūs esate tarnai, ūkininkai, smulkios įmonės, amatininkai ar bet kokios rūšies asmenys, ir jums reikia paskolos, kad sustiprintumėte savo skolas arba padėtumėte įmonėms grįžti į kelią arba paleiskite daugumą iš naujo. veiklos rūpesčiai.
  Mes galime jums padėti išspręsti visus savo finansinius sunkumus. Mes padedame žmonėms, kuriems reikia, realizuoti savo projektus ir turi sugebėti grąžinti savo skolas ir pradėti nuo gero pagrindo, nepriklausomai nuo sumos. Susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos. El. Paštas: leonadoperez6gmail.com

 3. RMPCapitals@gmail.com

  Do you seek funds to pay off Credits and Debts? RMPCapitals@gmail.com ( RMPCapitals@usa.com ) is here to put a stop to your financial problems. We offer all kinds of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We give out loan with an Interest rate of 1.00%. Interested applicants should Contact us via email: RMPCapitals@gmail.com ( RMPCapitals@usa.com )

 4. lABA DIENA. ESU ASTA. PERSKAIČIAU JUSŲ PASIŪLYMĄ. REIKĖTŲ APJUNGTI KELIS KREDITUS Į VIENĄ. PANAIKINTI KAI KURIAS SKOLAS. TURIME ĮMONĘ VAIKŲ DIENOS CENTRIUKĄ. ESAME KOMANDA , UGDYMO SISITEMĄ MATOME VISAI KITOKIĄ , KOKIOS DAR NĖRA. TURIME PARUOŠĘ PROGRAMĄ. TAI TURI VYKTI, NE TIK LIETUVOJE. ČIA UGDOMAS ZMOGUS NE TIK KAIP PILNAVERTĖ ASMENYBĖ, BET INTEGRUOJAMI VAIKAISUTRIKUSIO VYSTYMOSI. RŪPESTIS VAIKAIS NETEKUSIAIS TĖVŲ. VISA TAI LABAI GRAŽIAI APSIJUNGIA. TURI VYKTI PRIEŽIŪRA, UGDYMAS IR ASMENYBĖS ATSTATYMAS.POREIKIS BŪTŲ 70 000 EURŲ. 20 METŲ SU 2 PROC. METINIŲ PALŪKANŲ.GRAŽIOS JUMS DIENOS IKI MALONAUS. ASTA.

 5. labas.
  Esame finansų įstaiga ir mes suteikiame paskolas ir investuojant svyruoja nuo €2,000.00 euro €10 milijonų eurų visiems žmonėms, kurie turi, verslo, per grąžinimo laikotarpį nuo 3 mėnesių iki 25 metų, su procentais 3 – 11,75 % palūkanų. Ar jums reikia? Ar norėtumėte daugiau informacijos apie paskolos? Prašome susisiekti su mumis tiesiogiai su šiuo elektroniniu paštu arba paspauskite ant mūsų svetainėje kreiptis dėl greitojo kredito.

  Kontaktai:

  WHATSAPP: + 1 941 212-3772

  Telefonas: + 1 909 939-3323

  El. paštas: claeshenrikclern@gmail.com

  Interneto svetainė: http://finanzascreditos.com/

  Parašykite man gauti daugiau informacijos.

 6. Turite problemu finansavima? Baigti visus savo skolas ir finansines rupescius. Kreditine 100% sažiningas be protokolo. Susisiekite su manimi, jei turite skolu ar rupesciu finansavimas: santoromonica23@gmail.com

  Kredito skubiai išspręsti savo skolų

 7. Finansinės paskolos pasiūlymas
  Sveiki,
  Aš kreipiuosi į visus asmenis, kuriems jų dalis reikalinga, kad aš suteikiu paskolas nuo 3000 iki 5 000 000 JAV dolerių kiekvienam, galinčiam ją grąžinti su palūkanų norma 2% metus ir nuo 1 iki 20 metų, priklausomai nuo prašomos sumos. Aš tai darau šiose srityse:

  – finansinė paskola
  – Nekilnojamojo turto paskola
  – Investicinė paskola
  – automobilių paskolos
  – Konsolidavimo skolos
  – Kredito išpirkimas
  – asmeninės paskolos
  – Jūs esate prisijungęs

  Jei esate tikrai reikia, prašome susisiekti su manimi dėl papildomos informacijos. Prašau susisiekti su manimi:

  El. Paštas: robert.cottet.49@gmail.com

 8. Paskolos pasiūlymas tarp rimto ir sąžiningo individo
  Individuali prancūzų, šveicarų, kanadiečių, belgų, portugalų, italų, brazilų ir bet kurioje pasaulio vietoje mes suteikiame paskolą nuo 2 000 iki 5 000 000 JAV dolerių labai paprastomis sąlygomis; mes taip pat investuojame ir skolinome tarp visų visų rūšių. Mes siūlome trumpalaikius, vidutinio ir ilgalaikius kreditus. Mes nežinome apie jūsų naudojimą ir mūsų pervedimai yra apdrausti banku už sandorio apsaugą visiems, kurie gali ją grąžinti su palūkanomis 3% tarifu. Jei jus domina, susisiekite su manimi:

  El. Paštas: robert.cottet.49@gmail.com

 9. Trumpalaikės, vidutinės trukmės ir ilgalaikės paskolos
  Dear Sir / Madam
  Aš teikiu trumpalaikes, vidutinės trukmės ir ilgalaikes paskolas su 3% palūkanomis. Vartojimo trukmė yra nuo 2 metų iki 20 metų. Sumos taip pat yra nuo 2 000 iki 5 000 000 JAV dolerių. Jei reikia skubios paskolos, susisiekite su manimi.

  El. Paštas: robert.cottet.49@gmail.com

  Pagarbiai. ,

 10. SUNKIAS SILVERAS PAJAMOS GALIMYBĖ

  Sveiki / Labas vakaras ponios ir ponia
  Atskira šveicariška, Kanados, Belgijos ar Prancūzijos šalis, deja, buvo atmesta bankams suteiktų kreditų dėl įvairių priežasčių. Jūs esate ypatingas, sąžiningas ir gero pobūdžio. Jūs gaunate pajamas, leidžiančias jums gauti mėnesinius mokėjimus; daugiau susirūpinęs, būtent turiu didelį kapitalą, ir aš noriu paskolą grąžinti ne ilgiau kaip 20 metų. Aš siūlau paskolą nuo 2 000 iki 5 000 000 JAV dolerių visi asmenys, galintys grąžinti ją palūkanomis, yra nuo trijų iki penkių procentų, atsižvelgiant į prašomą sumą ir grąžinimo terminą. Taigi, jei turite pateikti paskolą, susisiekite su manimi:

  El. Paštas: robert.cottet.49@gmail.com

  NB: susilaikyti, jei nesate rimtai baudžiamas už baudžiamąjį persekiojimą

 11. Paskolos pasiūlymas šeimoms ir žmonėms, kuriems to reikia

  Sveiki,
  Aš siūlau finansines paskolas tik toms šeimoms ir žmonėms, kuriems skubiai reikia finansavimo, kurie sugebės grąžinti paskolą be didelių rūpesčių mokėdami kas mėnesį mokamas įmokas. Žinokite, kad esu labai įtartinas, atsižvelgdamas į tai, kas šiais laikais vyksta tinkle. Todėl prašau, kad žmonės būtų sąžiningesni blogiau elgdamiesi žmonėms neatsakyti į mano skelbimą, kad būtų išvengta problemų tarptautinei policijai.
   Pastaba: aš skiriu nuo 2 000 ¨ iki 5 000 000 ¨ $, o palūkanų norma yra 3%. Jei jus domina mano pasiūlymas, susisiekite su mumis kuo greičiau:

  El. Paštas: robert.cottet.49@gmail.com

 12. Paskolos nuo 2000 iki 500 000 000 eurų. Ar jus domina paskola be užstato? Ar jums reikia paskolos verslui ar asmeniniam naudojimui? Šiandien galite kreiptis 3% palūkanų per metus. Prašome užpildyti žemiau pateiktą informaciją

  vardas:
  paskolos suma:
  Paskolos trukmė:

  El. Pašto adresas: 2324company@gmail.com
  Viber: +16316333962

 13. Ar jums reikia skubios paskolos, kad atsiskaitytumėte už savo sąskaitas, pradėtumėte verslą ar bet kokią paskolą, susisiekite su Jean Carlosu šiuo adresu: { Creditplusfinance11@gmail.com }

 14. Ji atitinka jūsų poreikius ir praleido nuo 5000 EUR iki 2 000 000 eurų. Tai reiškia, kad kiekvienas darbuotojas gali apsilankyti trečiosiose šalyse ir užsienyje. Pasiekite investicijas ir ieškokite konkrečių kategorijų. J’offre des crédits à court, moyen terme allant de 1000 EURO à 9000 EURO, nuo 4% iki 4% nuo abejonių dėl bendradarbiavimo abecordon avocat

 15. Ypač galime Jums pasiūlyti paskolą € 5000 iki 3.000.000 €,Jums reikia finansuoti darbo savo namuose, kredito konsolidavimo, verslui, už automobilio pirkimo, sukurti savo verslą ar asmeninį poreikį, neabejoju. Aš esu privatus asmuo, kuris teikia asmeninių kreditus trumpalaikes, vidutinės trukmės ir ilguoju laikotarpiu su kupono norma, nepriklausomai nuo sumos. Prašau pasakyti savo paskolų paraiškų tikslią sumą, kurią norite ir paskolos terminą. Prašome susisiekti su mumis dėl jūsų asmeninės paskolos:
  santoromonica23@gmail.com

 16. Aš esu Adomas Wilsonas, akcininkas ir finansų operatorius. Nesvarbu, ar jūs esate individualus prancūzų, šveicarų, kanadiečių, belgų, portugalų, prancūzų, italų ar bet kurioje pasaulio vietoje, nes jūs, kurie yra įstrigę, draudžiami banko ir neturi bankų privalumų ir turi mokėti Pinigai tarp, visų pirma, suteikia jam pasiruošusius ir rimtus ir sąžiningus žmones, kurie gali išmokėti man paskolą iš įprasto laiko. Mano galimybė teikti paskolą yra 1000 € / $ 50,000,000 € / $ su 2% norma, labai paprastomis sąlygomis be problemų. Aš taip pat investuosiu ir paskolinsiu visų rūšių asmenis. Mano pirkimo kreditai yra trumpalaikiai, vidutiniai ir ilgalaikiai. Mano pervedimai yra skirti banko operacijų saugumui visiems. Jei jus domina, susisiekite su mumis per mūsų darbuotojus adresu:
  Adamwilson00121@gmail.com

 17. I’m Lucien GUYOT, shareholder and financial operator. It does not matter if you are individual in French, Swiss, Canadian, Belgian, Portuguese, French, Italian and anywhere in the world, for you who is stuck, forbidden by the bank and do not have the benefits of banks and need to pay money between, in particular, I give it a ready and serious and honest People who can pay me back a loan from the usual time. My ability to provide a loan is 1,000 € / $ 50,000,000 in € / $ with a 2% rate, very simple conditions without problems. I also make investments and loans among individuals of all kinds. My purchase credits are short, medium and long term. My transfers are provided for a bank transaction security for everyone. If you are interested, contact me back through our staff at:
  Adamwilson00121@gmail.com

 18. P & Mrs,
  Aš Lucien GUYOT, akcininkas ir finansų operatorius. Nesvarbu, ar esate individualus prancūzų, Šveicarijos, kanadiečiai, belgai, portugalų, prancūzų, italų ir bet kurioje pasaulio vietoje, už jus, kas įstrigo, draudžiama bankas ir neturi bankų nauda ir reikia mokėti pinigų tarp ypač į jos I suteikia pasirengę rimtų ir sąžiningas žmonėms, kurie gali mokėti man atgal paskolą iš įprastu laiku. Mano gebėjimas suteikti paskolą yra 1.000 € / $ 50.000.000 į € / $ su 2% norma, labai paprastas sąlygas be problemų. Aš taip pat padaryti investicijos ir paskolos tarp asmenų iš visų rūšių. Mano pirkimas kreditai trumpalaikes, vidutinės trukmės ir ilgalaikiai. Mano pervedimai yra teikiamos banko sandorio saugumą visiems. Jei jus domina, susisiekite su manimi atgal per mūsų darbuotojai adresu:
  Paštas: financefiable59@gmail.com
  Paštas: financefiable59@gmail.com

  ačiū

 19. Finansinės paskolos pasiūlymas tarp ypač pasaulyje

  P & Mrs,
  Aš Lucien GUYOT, akcininkas ir finansų operatorius. Nesvarbu, ar esate individualus prancūzų, Šveicarijos, kanadiečiai, belgai, portugalų, prancūzų, italų ir bet kurioje pasaulio vietoje, už jus, kas įstrigo, draudžiama bankas ir neturi bankų nauda ir reikia mokėti pinigų tarp ypač į jos I suteikia pasirengę rimtų ir sąžiningas žmonėms, kurie gali mokėti man atgal paskolą iš įprastu laiku. Mano gebėjimas suteikti paskolą yra 1.000 € / $ 50.000.000 į € / $ su 2% norma, labai paprastas sąlygas be problemų. Aš taip pat padaryti investicijos ir paskolos tarp asmenų iš visų rūšių. Mano pirkimas kreditai trumpalaikes, vidutinės trukmės ir ilgalaikiai. Mano pervedimai yra teikiamos banko sandorio saugumą visiems. Jei jus domina, susisiekite su manimi atgal per mūsų darbuotojai adresu:
  Paštas: financefiable59@gmail.com
  Paštas: financefiable59@gmail.com

  ačiū

 20.   Greita paskola pasiūlymas tarp ypač

  Turiu kapitalą, kuris bus naudojamas suteikti trumpas ir ilgalaikių specialiąsias paskolas svyruoja nuo 2000 iki 500.000 € bet kokiam asmeniui, rimtas, norintiems paskolą. 3% palūkanų per metus, atsižvelgiant į paskolino sumą, nes yra ypač Aš nenoriu pažeisti lupikavimo teisė.

 21. Sveiki

  Aš esu ponas Julius Becker. patikima paskolos skolintojas Ar jums reikia asmeninės ar verslo paskolą? Reikia paskolą dėl įvairių kitiems tikslams? Jei taip, susisiekite su mumis. Siūlome didžiausią paskolą 50000 eurų, 10000 eurų, 100 milijonų 5 000 000 000.dollars, eurais svarų. @ 3% fiksuota palūkanų norma už 1-20 metų laikotarpiui. Mes suteikiame trijų mėnesių lengvatinis laikotarpis Prieš Mėnesinė įmoka prasideda. Taigi, jei jus domina, prašome Kontaktą mumis elektroniniu pašto adresu: (juliusbeckerfinancialhelp@gmail.com) perdirbimui.
  Laukiu jūsų atsakymo.
  Geriausi linkėjimai,
  Julius Becker

 22. Turite problemu finansavima?
  Baigti visus savo skolas ir finansines rupescius.
  Kreditine 100% sažiningas be protokolo.
  Susisiekite su manimi, jei turite skolu ar rupesciu finansavimas: santoromonica23@gmail.com

 23. paskolos ir nedirbantiems zmonems
  Jūs esate ypatinga, jūs turite išspręsti skolų internete, jūs turite rūpesčių dėl savo projektus, nedvejodami susisiekite su manimi su savo finansinių sunkumų : vital.finance081@gmail.com

 24. Carrington Finance

  Ar jums reikia paskolos?

  Mes siūlome visas paskolų rūšis – prašyti prieinamą paskolų.

  Susisiekite su mumis šiandien greitai paskolos elektroniniu paštu -carringtonhomefinancefirm@gmail.com

 25. johanne van jocobus

  Prisijungę Kreditas – finansavimas asmenims už jų investicijas.

  Siekiant išvengti šių dienų finansavimo problema nuo jūsų projektai bus, galiu pasiūlyti paskolą labai rimtų žmonių.
  Prašome pasirinkti savo kalbą.

  http://ethanol-prestamo-rapido.com

  Taigi jūsų kredito poreikius, prašome susisiekti su manimi dėl tobulo pasitenkinimo. Siūlau paskolą svyruoja nuo 5000 € iki 5.000.000 € turi palūkanų norma svyruoja nuo (1% iki 3%).
  Paskolos tarnyba paštas: johan.ethanol.financial@gmail.com

  ……………………….

  Siūlau paskolą labai rimtų žmonių nuo 5000 eurų iki 2000000 eurų.

  Paskolos tarnyba paštas: johan.ethanol.financial@gmail.com

 26. Slok kapitalas kreditas sąjunga

  Ar jums finansinių sunkumų ir brangiu reikia pagalbos gauti savo verslo ir veikia ar jums reikia akimirksniu paskolą įsigyti nekilnojamąjį turtą ir sumokėti hipotekos. mes jūsų statymas išspręsti šias problemas už jus. Susisiekite su mumis dėl paskolos šiandien slokccu@outlook.com

  * vardas
  * adresas
  * miestas
  * Šalis
  * Telefonas
  * Amžius
  * Lizingo suma
  * Trukmė lizingas

  Slok kapitalas kreditas sąjunga

 27. Catherine FROMAGEOT

  SIŪLO PASKOLĄ RIMTAS,GREITAS,SĄŽININGAS IR GREITAI.

  Laba Diena/Labas Vakaras,
  Visas malonumas mums su jumis susisiekti per šią žinią, nes mums dar duoti pelių lūpos depresija sergančių žmonių.
  Visų pirma,būtina žinoti, kaip pasirinkti savo skolintojui, veido problemų.
  Aš esu vadinamas Catherine FROMAGEOT,I ateiti pavadinimas vadinamosios Finansinės bendrovės ” Littoral-Cofilit ” jums pranešti, kad mes darome paskolas tarp privačių asmenų rimtų ir visose srityse, tik padėti.
  Norėčiau jums pranešti, kad dėl saugumo priežasčių, mes turime leidimą ir pažymą dėl šios veiklos, teisingai, kad mūsų verslo klientai registruoti su Finansų Ministerija ir mikrofinansavimo šalyje.
  Norėdami gauti daugiau informacijos,prašome nedvejodami susisiekti su mumis El. paštu.
  El. paštas : catherinefromageot74@gmail.com

  SĖKMĖS JUMS.
  Ačiū už jūsų dėmesį.

 28. ​BEKBAUOVA

  Gerbiami asmenys!
  Jums reikia kredito arba rimtų privačią paskolą savo projektams arba atsiskaityti savo skolas, aš su partneriais, kurie ateina į jūsų pagalbos, jei esate tikrai gali būti grąžinamosios išmokos. Jie įdėti savo žinioje paskolą nuo € 1000 € 8,000,000 sąlygomis labai paprastą, su 2 % palūkanų norma. Jie siūlo paskolas trumpalaikes, vidutinės trukmės ir ilgą laiką kartu su advokatu. Pervedimai teikiamos banko saugumo operacija. Dėl kokių nors klausimų, prašome imtis susisiekti su manimi daugiau informacijos: bekbauova.lesbekovna@gmail.com

 29. ​BEKBAUOVA

  Šiemet norėčiau duoti seansą tiems, baimę ir atnešė džiaugsmo į savo širdį. Jie turi finansinių problemų, kurie atmetė finansų institucijos paraišką paskolai gauti. Su galų gale padidinti savo apyvartą ir jums ateiti į jūsų finansinius planus, esu sertifikuota ir pasikeitimai žmogaus suteikti paskolas pinigų forma visiems asmenims ir gali grąžinti man laiku. Norėdami tai padaryti, aš atidaviau paskolas svyruoja nuo $ daugiau nei 1200000 tam tikru procentu
  2 – 5 % šiose srityse:
  -Pastatų pirkimo
  -L “pirkimą, automobiliai, motociklai
  -Labai naudingus projektus
  -Vestuvės
  -Skolos (ir kt.)
  Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su manimi tiesiogiai elektroniniu paštu: bekbauova.lesbekovna@gmail.com

 30. ​BEKBAUOVA

  Siekiant išplėsti savo programą stiprinti piliečių perkamąją galią, gauti specialus pasiūlymas paskola tarp atskirų leidžia jums išplėsti savo veiklą, jūs galite gauti paskolą arba pirkti ar statyti savo namą, ar už bet kokių interesų mes į jūsų užklausą per 72 valandas, palūkanų norma svyruoja nuo 2 iki 5 %, su grąžinimo laikotarpį, kurie jums tinka. Prašome susisiekti su manimi daugiau informacijos apie sąlygas, el. paštas: bekbauova.lesbekovna@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *