Home » Idėjos verslui » Baldai augintiniams

Baldai augintiniams

IdejosVerslui.lt komanda pateikia Jums dar vieną originalią verslo idėją – jaukias ir mielas lovas Jūsų augintiniams! Lietuvoje netrūksta gyvūnus mylinčių žmonių, todėl manome, kad ši idėja gali tapti puikia galimybe suderinti ir darbą, ir malonumą, o taip pat papuošti kiekvieno iš mūsų namus, pakeičiant jų interjerą į „draugišką“ naminiams gyvūnėliams.

Gamindami lovą savo augintiniui galėsite pasitelkti įvairiausius dizaino sprendimus ir taip ne tik sukurti patogų ir stilingą kampelį savo numylėtiniui, bet ir greitai išpopuliarinti šią prekę tarp kitų savo gyvūnėlius tiesiog dievinančių šeimininkų!

PetHouse

 

10 Responses to Baldai augintiniams

 1. Kaip idomu!

 2. sveiki, domina šie baldai. Ar būtų galima plačiau apie tai sužinoti?
  mano el.paštas vaidaaaa@gmail.com
  ačiū,lauksiu

 3. Romas Stoškus

  Gaminam givūneliu baldus pagal užsakymus

 4. Laba diena, noreciau suzinoti kur butu galima isigyti tokius baldus ar gauti katalogus bei didesne informacija.

 5. Mes panašius baldus gaminame. Sutarėme su viskas-viskas.lt, kad jie iš mūsų elektroninės parduotuvės automatiškai perskelbs prekes į savo puslapį, baldų skiltį. Sakė viskas bus automatiškai ir nemokamai. Pažiūrėsime, koks bus verslas su baldais Lietuvoje:)

 6. Sveiki,o ar galiu gauti paskola cia ir investuoti uzsienyje?

 7. Ar jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą ar paskolą? Paieška ne daugiau, nes mes esame čia, kad visus savo finansinius rūpesčius praeities dalykas. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims ir įmonėms, kuriems reikia finansinės paramos, ne 2% norma. Nėra reikalaujama, socialinio draudimo numeris ir ne kredito patikrinimas reikalingas, 100% garantuotas. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalba, ir mes stengiamės pasiūlyti jums paskolą. Taigi rašykite mums šiandien: (allsaintsloan@gmail.com) taikyti dabar paskola.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *