Home » Kita » „Būk pats sau šeimininkas!” – startuoja jaunimo verslumo skatinimo renginių ciklas „Verslas veža“

„Būk pats sau šeimininkas!” – startuoja jaunimo verslumo skatinimo renginių ciklas „Verslas veža“

Nuo kovo 22 dienos startuoja naujas jaunimo verslumą skatinantis renginių ciklas „Verslas veža“, kurį kartu rengia LR Ūkio ministerija ir VšĮ „Versli Lietuva“. Šiais metais ciklas apims 16 renginių, kurie bus organizuojami tiek mažesniuose rajonų centruose, tiek didžiuosiuose šalies miestuose.

„Verslas veža“ renginių ciklas siekia įtraukti visos Lietuvos jaunus, ambicingus ir atsakingai apie savo ateitį galvojančius jaunuolius, kurie brandina savyje verslumo idėjas ir nori jas įgyvendinti. „Verslas veža“ – tai savo kelio beieškančiajam galimybė sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą, padėti jam suvokti, kad už savo ir savo šalies ateitį ir gerbuvį yra atsakingas kiekvienas iš mūsų.

Renginių „Verslas veža“ programą sudarys kelios dalys, kurios skatins jaunuolių motyvaciją generuoti verslo idėjas, suteiks praktinių žinių apie verslo pradžią ir paramą, o verslumo gebėjimus jaunuoliai galės išbandyti atlikdami kūrybines užduotis. Organizatoriai sieks pritraukti ne tik žymius šalies verslininkus dalintis savo sėkmės istorijomis, tačiau ypatingą dėmesį skirs toms istorijoms, kurios gimė čia pat šalia – dalyvių gimtajame mieste. Programos pabaigoje, kol norintys ir žingeidūs dalyviai diskutuos su jų laukiančiais mentoriais ir aiškinsis jiems rūpimus klausimus, likusieji galės pasiklausyti žinomų Lietuvos atlikėjų.

idejos-logo

Iki susitikimo renginiuose !

Daugiau informacijos apie artimiausius renginius:

http://www.verslilietuva.lt/lt/naujienos/versli-lietuva-naujienos/buk-pats-sau-seimininkas-startuoja-jaunimo-verslumo-skatinimo-renginiu-ciklas-verslas-veza/

3 Responses to „Būk pats sau šeimininkas!” – startuoja jaunimo verslumo skatinimo renginių ciklas „Verslas veža“

  1. Kada bus Kaune

  2. koki versla galima isukti..

  3. laba diena,norėčiau sužinoti kada bus seminaras Panevėžyje?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *