Home » Kita, Prekyba » Daiktadėžės požeminiame parkinge – UAB “CGS” sėkmės istorija

Daiktadėžės požeminiame parkinge – UAB “CGS” sėkmės istorija

Beveik visų naujai pastatytų namų privalumas yra požeminė parkavimo aikštelė, tačiau daugelis gyventojų susiduria su kita problema. Toji problema yra, kad ne visi turi galimybę turėti papildomas erdves ar sandeliukus daiktų laikymui. O kas gi norėtų paversti vieną iš savo kambarių sandeliu, kad ir kokio dydžio butas būtų?  Tačiau kur gi dėti tokius daiktus kaip dviračiai, padangos ir kt.

UAB “CGS” ragina nedelsti ir atsikratyti netvarkos butuose bei sudėti savo daiktus į stilingas ir saugias saugojimo kameras, kurios montuojamos požeminiame parkinge www.daiktadezes.lt. Susipažinusi su IdejosVerslui.lt pateikta idėja verlui “Orginalios daiktadėžės” bei pasinaudojusi “Verslo plano skaičiuokle” įmonė pradėjo naują verslą Lietuvoje. Šis orginalus sprendimas yra montuoti daiktadėžes taip, kad jos visai neužimtu parkavimo vietos – parkuojamas automobilis įprastai, o Jūsų daiktai saugomi virš automobilio kapoto! Puiki verslo idėja pritaikyta Lietuvoje, kuri sėkmingai plėtojama užsienyje.
 

Tai geras sprendimas, įgalinantis požeminiame parkinge sukurti net 3000 litrų talpą Jūsų daiktams laikyti. Daiktadėžės yra saugios ir patikimos, todėl daiktų saugojimas jose tikrai nekels rūpesčių ar nesaugumo jausmo savininkams.

Akivaizdu, kad poreikis tokioms daiktadėžėms tikrai yra. Sėkmingai įgyvendinta Lietuvos įmonės idėja verslui, pritaikius užsienyje plėtojamo verslo pavyzdį, žada nemažą susidomėjimą ir akivaizdžią naudą žmonėms, kuriems reikia papildomos edvės ir kompaktiško sprendimo daiktų laikymui.

4 Responses to Daiktadėžės požeminiame parkinge – UAB “CGS” sėkmės istorija

  1. beginners best, 5 Aug 2011Bya0 (devon UK) a0a0 This review is from: Having just srtetad to learn the guitar i was reccomended the yamaha ,Iwas not disappointed what a sound and with all the tech stuff available i.e neat little lcd clip on tuners and lessons available on the internet this stunning guitar is the one to get . needles to say i am well pleasedHelp other customers find the most helpful reviewsa0Was this review helpful to you?a0 | a0.

  2. na, musu parkinge tai labai greitai visas tokias dezes istustintu, ir savaites neprastovetu

  3. kokia kaina dezes?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *