Ieško verslo partnerių

3,981 Responses to Ieško verslo partnerių

 1. Sveiki
  Reikalingas investuotojas
  Į medienos versla
  Palečių kalimas
  Statybinė mediena
  Rimtas Verslas!
  Geras uždarbis

  Tel 861371277

  Arvydas

 2. Reikalingas investuotojas/partneris verslui, atliekų tvarkymo srityje.
  Algimantas
  Telef. 8607 20894

 3. Marcus & Millichap

  Sveiki, ponios ir ponai, ar jums reikia skubios paskolos? Ar jums reikia paskolos savo verslui ar projektui pradėti arba namui ar automobiliui įsigyti? Ar jums reikalinga paskola skoloms išieškoti ar sąskaitoms apmokėti? Jei jūsų atsakymas yra „taip“, patariu susisiekti su „Marcus & Millichap“ adresu (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com), kad gautumėte greitą paskolą
   
  „Pinnacle Finance Group“ yra pasaulinė skolinimosi organizacija, kurios tikslas – teikti greitai užtikrintas ir neužtikrintas grynųjų pinigų paskolas privatiems asmenims ir įmonėms subsidijuojamomis 3% palūkanų normomis. Mes padėjome daugeliui asmenų ir organizacijų, susiduriančių su finansiniais sunkumais visame pasaulyje. Kai kreipiatės su mumis, kreipiatės į patikimą įmonę, kuri rūpinasi jūsų finansavimo poreikiais. Mes pasirūpinsime Jumis per visą procesą.

  MŪSŲ PASLAUGŲ TEIKIMAS ĮSKAITANT;

  * ASMENINĖ PASKOLA
  * VERSLO PASKOLAS
  * Hipotekos paskolos

  Mes siūlome paskolas nuo minimalaus 1 000 iki 10 milijonų JAV dolerių ir paskolos trukmę nuo 1 iki 30 metų, kad grąžintume paskolą (saugią ir neužtikrintą).

  Mūsų tikslas – teikti puikias profesionalias finansines paslaugas.

  Negalima išlaikyti savo finansinių problemų sau, kad jūs negalėtumėte būti skolos kapitonas ar finansinis stresas, todėl turite greitai susisiekti su mumis, kad išspręstumėte jūsų finansines problemas. Tai bus didelis džiaugsmas mums, kai esate finansiškai stabilus.

  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paskolos pasiūlymą, susisiekite su mumis šiuo el.
  El. Paštas: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)

  Pagarbiai,
  Marcus & Millichap

 4. Sveiki,

  Reigalingas programuotojas kuris galetu tobulinti naujo projekto svetaine. Atitinkamai gautu atlygi (nuo rezultatų). Atlygis nuo 1000 e i men ir į viršų. priklausys nuo gautų rezultatų. Tinka studentams ar IT specialistams. Gali būti kaip papildomas darbas. Lauksiu žinučių.

  tomas.markulis@inbox.lt

 5. Sveiki,

  Reigalingas programuotojas kuris galetu tobulinti naujo projekto svetaine. Atitinkamai gautu atlygi (nuo rezultatų). Atlygis nuo 1000 e i men ir į viršų. priklausys nuo gautų rezultatų. Tinka studentams ar IT specialistams. Gali būti kaip papildomas darbas. Lauksiu žinučių.

 6. Sveiki!
  Jus domina vežėjų paslaugos Baltijos šalyse?
  Jeigu taip, galečiau Jums papasakoti apie mūsų įmonė plačiau.

 7. Sveiki visi!

  Ieškau bendradarbiauti norinčių ir nuolatinius vežėjus siekiančių turėti įmonių bei fizinių asmenų.
  Vežame 2018 m. gamybos mikro autobusais iki 3,5t su liftais.
  Kiekvieną savaitę po kelis kartus vykstame į Angliją/Lenkiją/Vokietiją.

  skaiste@pptransport.lt

  kreipkitės nesivaržydami!

 8. Projektai.jl

  Sveiki,

  ieškau partnerių:
  1. Kuriems būtų įdomu vystyti galimybes marketingo, telemarketingo, mokymų, konsultacijų, personalo paieškos/atrankos sritys
  2. Medicinos paslaugų srityje (lazerinė medicina)
  3. Chemijos srityje (laboratorija)

  Jei įdomu lauksiu laiškų projektai.jl (eta) gmail.com

 9. Reikalingas investuotojas
  Į medienos versla
  Medžio apdirbimas gaminiai
  Rimtį pasiūlymai!

  860713955
  Arvydas

 10. Ieškome iniciatyvių, “selfdriven” žmonių, kurie norėtų naujas technologijas “atvežti” į Baltijos šalis. Pradininkų darbas visad sunkus, tad reikia užsispyrimo, kūrybos ir partizaninio jausmo. Ieškome ir bendradarbiaujančių partnerių. Reikia marketingistų, iliustratorių, grafikos dizainerių, apps’ų & web’o programerių, ir net inžinierių, bei kitų specialistų nes “išmanaus” marketingo sritis yra labai plati.

  Pasižiūrėkite svetainėje apie veiklas, ir jeigu jie “užkabino” ir norite prisijungti, ar tik padiskutuoti, vis tiek susiekite michalsopuch5@gmail.com.

 11. Gianluigi Rusconi

  Ieškote lietuviškos įmonės, kuri prekiauja naudotais automobiliais, ar šio sektoriaus ekspertų, kad būtų pradėta įdomi prekyba automobiliais iš Italijos labai palankiomis kainomis ir parduodama Lietuvoje ir Europoje.
  Automobiliams įsigyti nereikia kapitalo, tačiau tik Lietuvoje steigiamos įmonės steigimui ir pradiniam valdymui.
  Numatomi dideli pokyčiai.
  Reikalingas didžiausias rimtumas, todėl susisiekite tik tuo atveju, jei tikrai domitės.
  Pageidautinos kalbos: italų prancūzų, anglų, portugalų, vokiečių.
  (Šis tekstas buvo išverstas automatiškai.)

 12. Reikalingas
  Investuotojas į miško pirkimas!
  Ir medienos apdirbimas.
  Geras uždarbis
  Tik rimtį pasiūlymai!

  Tel 861371277
  Arvydas

 13. Sveiki , ieškomas partneris investicija siuntų gabenimo platformai užbaigti, jos veikimo principas kaip taxifi ar kitos panašios taksi naudojamos programėlės.

 14. Sveiki. Turiu patirties inžinerijos srityje, savo patirtimi galėčiau ir norėčiau prisidėti plėtojant verslą susijusį su technika, gamyba ir pan.
  Plačiau susisiekus:
  metalogamyba@mail.com

 15. Ieškau verslo partnerių Ukrainoje, Baltarusijoje, kas galėtų ieškoti darbuotojų į Lietuvą. Domina tik rimti pasiūlymai

 16. Virtuvės baldų kūrėjai ieško partnerių – baldininkų, kurie norėtų ir galėtų gaminti virtuvės baldus (pageidautina iš Vilniaus). Daugiau apie mus http://www.herver.net . Jei sudominome rašykite ricardas.herver@gmail.com

 17. Sonia Gilbert

  Sonia Gilberto investicinis pasiūlymas

  Atsiprašau atėjęs pas jus

  Mano vardas yra Sonia Gilbert 20 metų, vienintelė dukra mano vėlyvam tėvui p. Gilbert. Aš su jumis susisiekiu, nes man reikia, kad jūs, kaip mano globėjas, valdytumėte 3,6 mln. Eurų sumą, kurią mano vėlyvasis tėvas paliko prieš mane, kol jis mirė. Prašau, aš esu pasirengęs pasiūlyti jums 30% jūsų pagalbos, tada padėsite man investuoti balansą savo šalyje. Paimkite mane kaip savo dukterį ar seserį.

  Ačiū ir aš jums suteiksiu daugiau informacijos, kai tik išgirsiu iš jūsų.

  Norėčiau atsiųsti man visą išsamią informaciją.

  1) Jūsų vardas ir pavardė: ———————————-

  2) Pilietybė: ———————————–

  3) Amžius: —————————————–

  4) Profesija: ———————————–

  5) Telefono numeris: ————————————–

  6) Jūsų nuotrauka: ———————————————

  Nuoširdžiai Jūsų,

  Sonia Gilbert

 18. Sveiki,

  ieškau verslo partnerės (-io, jokios diskriminacijos :) )
  Turiu veikiančią moteriškų rūbų, batų e.parduotuvę bei fizinę, tačiau trūksta bendraminčio, lygiavertiškai galinčio ir norinčio dirbti kartu. Bendradarbiavimo galimybes tikrai aptartume. Mano svarbiausias kriterijus – bendros veiklos poreikis.
  Kaunas

  • Sveiki
   kaip galima su Jumis susisiekti
   paskambinti ???

  • Egle,paraašykit man FB jolita.cer

  • sveiki Egle,

   ar dar ieskote veiklos partneriu? gal galite nurodyti el.pasto adresa? aciu

  • Laba diena
   Galime padeti realizuoti jūsų produkcija
   Prancūzijoje.
   Prašom kreiptis
   https://www.erpso.fr/lt/

  • Sveiki Egle, suradau Jusu zinute del partnerio paieskos ir nusprendziau parasyti. As domiuosi rubu kurimu, pati siuo metu pasinerusi i piesimo darbus, noriu kuriamais piesiniais dekoruoti rankines, sukneles, marskinukus ir pan produkcija, tuo paciu ir zvalgausi galimybiu, kur prekiauti, prie ko prisijungti. Kokios pagalbos ar partnerio Jus ieskote? Ar kad padetu grynai finansiskai, ar labiau savo darbu?

   Labai lauksiu Jusu laiskelio, sviesaus pavasario ir graziu svenciu:)

 19. Sveiki, yra galimybe eksportuoti jusu produkcija i UK. Yra transportas, sandeliavimo patalpos. Galima pastovi prekyba/distribucija pacioje UK. Galimos nestandartiniu kroviniu pargabenimo i LT organizavimas (sunkiasvoriai, negabaritas, pirkimo tarpininkavimas).

 20. Reikalingas investuotojas
  Į medienos versla
  Tik rimti pasiūlymai!

  Tel
  860713955
  Saulius

 21. Sveiki, Turiu dažų, lakų, gruntų ir panašios produkcijos tiekėją iš Baltarusijos. Tad ieškau Lietuvoje partnerių , pardavėjų , statybų ir remonto įmonių kurie norėtų tą produkciją pardavinėti. Kainos labai geros. Užsakymai tonomis.
  Info@gravelta.lt

 22. Ieškomas partneris, kuris norėtų investuoti į privatų švietimo verslą.

 23. Sveiki, turiu puikią ir visiškai naują idėją atidaryti greito maisto užkandinę. Turiu nemažai patirties tame. Ieškau partnerio, kuris galėtų į tai investuoti. Platesnė informacija el. paštu ad.awad@outlook.com

 24. Tibo Van Snickt

  Dear,

  UAB Gandro Lizdas is a company founded by Theodoor Vander Eeckt and is at this moment specialized in the production of furniture. Our company consists of three big buildings. One big building is fitted with machinery for wood production, electricity, water and a lot of storage space. The other buildings are ideal for storage and are very big also. We are a Belgian based company and we are looking for an associate with an idea or knowledge about the Lithuanian market and what we might be able to develop. This means we are looking for a skilled associate that would like become responsible for the production side of something and in return our company has a very skilled associate regarding administration, sales, export , accounting for the Benelux (Belgium, Netherlands and Luxembourg).
  We are also able to offer capital, buildings and a lot of knowledge.

  The idea does not have to be in the furniture market but we are looking for a capable associate and he or she would need to come up with a decent businessplan to convince us to work together. In exchange we become partners and make the associate shareholder depending on his knowledge, input of capital and his effort.

  In case you are interested please contact met on:
  tibovansnickt@gmail.com
  or call me 0032/478.11.11.59

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *