Ieško verslo partnerių

3,372 Responses to Ieško verslo partnerių

 1. Ieškomi investuotojai sunkiasvorio transporto servisui statyti. Vieta, projektas, statybos leidimai ir kiti reikalingi dokumentai yra.

  Daugiau informacijos el.paštu.

 2. Aš esu ponas Morisas Rayas, Teisėtas ir gerbiamas pinigų skolintojas. Mes skolinome lėšas asmenims, kuriems reikalinga finansinė pagalba, mes suteikiame paskolą žmonėms, turintiems blogą kreditą ar turinčius pinigų, kad galėtų sumokėti sąskaitas, investuoti į verslą.
  Ar ieškojote paskolos? jūs neturite nerimauti, nes esate tinkamoje vietoje, siūlau paskolą už mažą palūkanų normą 2%, todėl, jei jums reikia paskolos, aš noriu, kad jūs tiesiog susisiekite su manimi šiuo el. pašto adresu: morrisray1106@gmail.com

 3. Būk atsakingas maisto gamintojas/pardavėjas

  Greitai, kokybiškai, protinga kaina TAUPOME Jūsų brangų laiką ir pinigus.
  Turinti ilgametę patirtį maisto produkto saugos, ženklinimo, kurimo srityje komanda siūlo šias paslaugas:
  • Rengiame maisto produktų ženklinimo etiketes;
  • Koreguojame jau parengtas maisto produktų ženklinimo etiketes pagal teisės aktų reikalavimus;
  • Atliekame teiginių apie maistingumą ir sveikatingumą atitikties vertinimą;
  • Atliekamų importuotų maisto produktų ženklinimo etikečių ekspertizę, nustatant atitiktį ES ir LR teisės aktų reikalavimams;
  • Metinio laboratorinių tyrimų plano parengimas;
  • Ekologiškų produktų sertifikavimo dokumentacijos parengimas, darbuotojų apmokymas, atstovavimas tikrinimo metu;
  • Rakto skylute paženklintų produktų sertifikavimo dokumentacijos parengimas;
  • Produktų specifikacijų, gamybos atmintinių, instrukcijų darbuotojams ruošimas;
  • Alergenų užteršimo rizikos vertinimo sistemos paruošimas ir įvertinimas;
  • Žaliavų falsifikavimo rizikos vertinimo sistemos paruošimas ir įvertinimas;
  • Svarbaus valdymo taško validavimo metodo parinkimas ir aprašymas;
  • Atvykstame į įmonę pagal suderintą grafiką, ruošiame, koreguojame savikontrolės dokumentaciją (įsakymai, dokumentų, savikontrolės žurnalų, instrukcijų, valymo, plovimo dezinfekavimo planų, procedūrų, laboratorinių tyrimų plano, personalo mokymo plano ir t.t. parengimas.
  • Pretenzijų kontrolė.
  Dirbam tiek su mažomis įmonėmis tiek su didelėmis. Mums svarbus kiekvienas.
  KONSULTACIJŲ IR MOKYMŲ KAINA DERINAMA INDIVIDUALIAI. Užsisakius paketą (nuolatinę priežiūrą) taikomos nuolaidos.

 4. Aš esu ponas Morrisas Rayas, Teisėtas ir gerbiamas pinigų skolintojas. Mes skolinome lėšas asmenims, kuriems reikalinga finansinė pagalba, mes suteikiame paskolą žmonėms, turintiems blogą kreditą ar turinčius pinigų, kad galėtų sumokėti sąskaitas, investuoti į verslą.
  Ar ieškojote paskolos? jūs neturite nerimauti, nes esate tinkamoje vietoje, siūlau paskolą už mažą palūkanų normą 2%, todėl, jei jums reikia paskolos, aš noriu, kad jūs tiesiog susisiekite su manimi šiuo el. pašto adresu: morrisray1106@gmail.com

  • mantas vainora

   Sveiki ieskau paskolos verslui jai galore susisiekite Vainora12124@gmail.com parasykyte salvo nr

 5. Sveiki, noriu pradėti dar viena versla nesusijusi su esamu. Ieškau investuotojo. Tai verslas ne didmiestije todėl milijonais nelis, bet ir konkurencijos nebus. Tikėtina apyvarta apie 50 000€/metus Iš jų iki 40% pelnas tad investicijos sugryš greitai (suprantama pirmi metai nebus tiek pelningi). dabar turiu remonto įmone+parduotuvę (plečiam veikla) tad į nauja verslą neturiu galimybės investuoti.
  Galime pasidalinti naujos įmonės akcijas ar panašiai. Plačiau 860410504 arba kepierre@gmail.com
  Investicijoms reikia apie 20000€

 6. Sveiki, užsiimame įvairaus sudėtingumo internetinių projektų įgyvendinimu tiek pavieniems asmenims tiek įmonėms.
  Asmenims pradedantiems ar norintiems pradėti savo veiklą, padedame šiais klausimais:
  Tiekėjai, e.parduotuvė, interneto svetainė pristatanti prekę ar paslaugą, video reklama, google reklama, facebook reklama, reklaminė spauda ( vizitinės kortelės, lankstinukai, plakatai).
  Drąsiai teiraukitės įvairiais klausimais, pakonsultuosime, patarsime ir žinoma įgyvendinsime bet kokio sudėtingumo planus ar idėjas.

  Išrašome sąskaitas, pasirašome sutartis.

  Kontaktai:
  +37066260550
  http://www.maduva.lt
  info@maduva.lt

 7. Ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto, automobilių paskolos studentų paskolos, konsolidavimo paskolos, neužtikrintos paskolos rizikos kapitalas; tt .. Arba neleidote paskolos iš banko ar sutarties dėl vienos ar kelių finansinių priežasčių. Labiau tikėtina, kad tavo pasitikėjimas Šis sprendimas! ir piemenys Privatūs skolintojai skolina įmones ir fizinius asmenis vienos ir mažiausios Įperkama 3% palūkanų norma. Ar tu susidomėjęs? susisiekite su gydytoju po paskolos pervedimo per 48 valandas. KONTAKTAI: danielsilva59491@gmail.com

 8. PelningasVerslas

  Skubiai ieškau investuotojo / verslo partnerio prisidėti prie pelningo verslo. Daug metų dirbu su el. prekybos projektais ir šiuo metu ieškau investicijos pasiteisinusiam verslui su kuria būtų galima pasiekti labai gerų rezultatų (pradžioje planuojama mėnesinė apyvarta 20 000+ eur, vėliau žinoma tikimasi geresnių ir neribotų rezultatų). Investicijos atsiperkamumas iš karto. Programuotojai, tiekėjai, verslo partneriai yra per daugelį metų atrinkti, patikrinti, patikimi bei pasiruošę darbui kartu. Su verslu yra galimybė plėstis į kitas šalis bei perpardavinėti didmena prekes taip pasiekiant dar geresnių rezultatų ir padidinant apyvartą. Esant poreikiui investuotojas gali prisidėti ir darbu arba tik aktyviai/pasyviai dalyvauti veikloje bei priimamuose sprendimuose. Investuotojas ieškomas skubiai, kadangi visa informacija yra surinkta, paruošta darbui, marketingas išanalizuotas, todėl dirbti bei uždirbti galima pradėti iš karto. Jei rimtai susidomėjote rašykite, klauskite, siūlykite. Vilniuje galime susitikti ir viską aptarti susitikimo metu.

 9. Ieškomi partneriai arba tiesiai iš gamintojo parduodama idėja/įranga susijusi su patalpų, automobilių nuomos tarpininkavimo paslaugomis. Įranga gali dirbti kiek lauke tiek ir patalpose. Iš esmės tai išmanusis raktų saugojimo terminalas. Yra banko kortelėmis atsiskaitymo galimybe. Užsakymo rezervavimo patvirtinimas, siuntimas e-mail, SMS, patogus naudojimas. Yra veikiantys aparatai Taline, bandomas Vilniuje. Kaina 17000Eur su programine įranga. Trumpas filmukas
  https://www.youtube.com/watch?v=XG4NfWbIgME
  Raktų pakrovimas vyksta l. greitai, 24 h check in funkcija, pigi eksploatacija, pigus administravimas.
  Ieškomi partneriai Europos sąjungoje. Galima įvairi bendradarbiavimo forma (pardavimas, nuoma, įmonės akcijos.)

  e.daraskevicius@yahoo.com
  mob 862084564

 10. Sveiki

  Reikakinga internetine parduotuve. Prekes is vakaru europos sandeliu. Kainos pigesnes nuo 50% iki 400% nei “pigu..lt” parduotuvei.
  Susimokesit po pardavimo. Pasirasomos sutartys.
  tomas.markulis@inbox.lt

 11. Sveiki, turiu verslo įdėja, reikia partnerių ir/ar rėmėjų projektui, pradžia kaip ir visur visada bus sunki, bet analizuojant galiu pasakyti kad ji plečiasi žaibo greičiu lietuvoje, daugiau informacijos – zujarka1999@gmail.com Rašydami man rašykit tiesiai nevyniodami reikalų į vatą, iškarto su prisitatymu ir/ar klausimu, geros visiems dienos, laukiu jūsų žinučių.

 12. Sveiki. Renku komanda verslų kūrimams. Jungiamės į nauja MB, planuojam, aptariam ir t.t.
  Viskas ir apie viska tik telefonu kurio pasiteirauti galit kitoksemail@gmail.com

 13. Turiu verslo idėją, susijusią su kompleksiniu sveikatinimu, aktyviu pažintiniu poilsiu gamtoje, augaline mityba. Turiu didelės patirties šiose srityse. Ieškau verslo partnerio arba investuotojo.
  Panevėžio rajonas arba Anykščiai

 14. Kaip ir kiekviename darbe , veikloje -taip ir tinklinėje rinkodaroje sėkmė priklauso nuo mūsų tikėjimo ,meilės ,pagarbos ,sąžiningumo prieš save ir kitus , idėjiškumo , žingeidumo troškimo augti ir tobulėti savo srityje ir asmenybėje.
  Junkitės prie mūsų ,,Tinklinės Rinkodaros” kompanijos , jeigu mūsų požiūriai sutampa ir mes su Jumis sukursime didelį ,sėkmingą verslą.
  laisviverslininkai@gmail.com

 15. Ieškau bendraminčių, verslo partnerių automobilių aptarnavimo srityje. Tai gali būti bet kas – automobilių salonų valytojai, elektrikai, lygintojai be dažymo, dažytojai, stiklų meistrai, wrapingo meistrai, bei kiti. Pats esu profesionalus poliruotojas.
  Ieškau ambicingų žmonių, kurie taip pat galvoja apie nuosavą verslą, o gal jau ir turi bet norėtų bendradarbiauti, taip praplėsdami paslaugų sritį.
  Mintis labai paprasta, jungtis savo srities profesionalams su savo įrankiais ir žiniomis. Taip gausime abipusės naudos didindami klientų srautą, nes po vienu stogu galėsime pateikti didesnį paslaugų spektrą, tuo pačiu neatimdami vienas iš kito uždarbio, nes busime skirtingų sričių specialistai. Taip pat dalinsimės patalpų, marketingo ir kitais kaštais. Reikės sunkiai dirbti tiek ieškant naujų klientų, tiek spėti dirbti savo srityje. Todėl reikės ir bendravimo įgūdžių bei vadybinių žinių.
  Tie kas galvoja, kad ateis ir viskas bus pateikta ant lėkštutės, taip tikrai nebus.
  Jei mąstai panašiai, parašyk man su trumpu prisistatymų į bigminas@gmail.com

 16. verslo partneris(ė)

  ieškomas(a) verslo partneris(ė) turinti marketingo-vadybiniu sugebėjimu ir norintis(i) prisijungti prie jau veikiančios imonės. Paslaugų sferoje.

 17. http://www.3ddesignhome.com
  progresyvus ir jau veikiantis projektas kuriantis priedtine verte gamintojams, turintis partnerius kaip Plunges baldai,Magres baldai…
  tai 3d/360laipsniu vieweris pristato objektus su daugybe audiniu. Projektas sparciai pleciasi ir i europos salis.
  iesko solidziu investiciju….

  • http://www.3ddesignhome.com
   progresyvus ir jau veikiantis projektas kuriantis priedtine verte gamintojams, turintis partnerius kaip Plunges baldai,Magres baldai…
   tai 3d/360laipsniu vieweris pristato objektus su daugybe audiniu. Projektas sparciai pleciasi ir i europos salis.
   iesko solidziu investiciju….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *