Ieško verslo partnerių

3,681 Responses to Ieško verslo partnerių

 1. Audrius Rameikis

  Sveiki!
  Kokybiškai ir kruopščiai gaminame, prekiaujame ir projektuojame vidaus bei lauko duris ir baldus. Suteikiame garantiją. Nemokamos profesionalų konsultacijos, mažos kainos, suderintos su maksimalia kokybe! Nemokamai atvyksime ir išmatuosime būsimą gaminį, į bet kurią Lietuvos miesto, miestelio ar kaimo vietovę.
  Įmonė pradėjo veiklą prieš mėnesį, jau turime milžinišką užsakymų kiekį iš klientų durų ir baldų gamybai, sėkmės priežastis, dirba puikūs vadybininkai, klientų administratoriai ir pardavimų direktorius jau turintis patirties įmonių valdyme.
  Ieškome investuotojo į įmonės plėtrą ir su galimybe tapti įmonės savininku. Garantuoju investicijos duos didelę naudą. Nestandartinių baldų gamyba yra labai paklausi ir turinti dideles perspektyvas.
  Mano sėkmės priežastis, tai dirbanti profesionalų komanda.
  Lauksime pasiūlymų bendradarbiavimui, parašykite man el. adresu ir visas detales apie verslą plačiau aptarsime telefonu.
  el. adreas: audriusrameikis@yahoo.com

 2. Sveiki,
  Ieskau verslo partnerio/bendramincio verslo idejoms igivendinti, taipogi prisijungciau prie jau veikiancio verslo) Nusibodo dirbti kitiems, noretusi stengtis del saves. Yra didelis noras taciau truksta ideju) Esu pabaigusi tarptautini versla uzsienyje, puikiai kalbu: ANGLU,RUSU,LENKU bei LIETUVIU kalbomis) Jeigu sudomino mano pranesimas rasykite i el-pasta: julija.asaciova@gmail.com

 3. Sveiki, ieškau moteriškų drabužių tiekėjo iš Lietuvos, savo parduotuvėlei rūbų. Pasiūlymus rašyti Jasna.su.juo@gmail.com

  • Sveiki,

   mane sudomino jūsų pasiūlymas. Turiu patirties ir įdirį šioje srityje, tik įdomu į kokias šalis (-į) būtų tiekimas ir kokie drabužiai domina – ar domina Lietuvos dizainerių drabužiai ar kt.?
   Galite man parašyti.

 4. Sveiki,
  Ieškau 2 verslo partnerių su kuriais išpopuliarintume kelionių klubą ir iš to užsidirbutumėme dideles pasyvias pajamas(viską papasakočiau išsamiai,susitikimo metu)
  Vienas iš parnerių turėtu nusimanyti socialinių tinklų reklamoje(per FB, Instagram,gooogle adwords ir t.t)
  Kitas, reklaminių banerių,vieno puslapio svetainių kurime ir t.t

 5. as noreciau isnuomuoti nama melnarageje prie baltijos juros 9 kambariaai reikalingas remontas arba ieskau verslininko kuris noretu irengti seneliu namus arba neigaliu ligonu priziurejima vaiku dienos centra

 6. Sveiki,

  Turime sukaupę patirtį, ryšių kanalus, ties tiekėjų paieška, iš viso pasaulio!

  Surandame tik tuos gamintojus, kurie atitinka Užsakovo reikalavimus ir lūkesčius.

  Suderiname geriausius įmanomus derybų rezultatus.

  Bendradarbiaujant – pateikiame tiekėjų kontaktus, sutariame palankias sąlygas tolimesnei Jūsų veiklai. O iškilus problemomis, užtikriname visokeriopą pagalbą.

  Jeigu mūsų paslaugos Jus sudomino, drąsiai skambinkite ar rašykite!

  Lauksime Jūsų atsakymo!

  Geros dienos!

  +37062695254

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *