Ismira Group Sėkmė

.Ismira Group  pagrindinė veikla – įmonių steigimas Lietuvoje, Baltarusijoje, Rusijoje,Lenkijoje. Apie visą nueitą įmonės kelią, ir pasiektus rezultatus, kalbame su Įmonės Vadove Vilma Zalanskaite, kuri personalo atrankos bei įmonių steigimo versle dirba daugiau nei 12 metų.

Papasakokite, nuo ko prasidėjo sėkmingos įmonės istorija? Kas buvo sunkiausia įmonės veiklos pradžioje?

Įmonės veiklos istorija prasidėjo prieš daug metų, Baltarusijoje. Pačios Ismira Group tuo metu dar nebuvo. Aš turėjau savo verslą ir dirbau vadovaujamą darbą Minske. Būtent patirtis ir vienas geras konkurentas man padiktavo verslo idėją. Jis paklausė: „Kodėl aš, būdama lietuvė, neišnaudoju galimybės bendradarbiauti su Lietuvos ir Baltarusijos verslininkais?“. Tai buvo naujo verslo pradžia. Aš padėjau Baltarusams įsitvirtinti ir pradėti verslą Lietuvoje. Po poros metų pastebėjau, kad Lietuvos verslininkams Baltarusijos rinka yra taip pat įdomi.

Kebliausia buvo pačioje pradžioje, kai pusę metų mano paslaugomis nesusidomėjo nei vienas verslininkas. Daugiausiai dėmesio sulaukiau iš senyvo amžiaus moterų, kurių tikslas buvo labiau koncentruotas į leidimo laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje išdavimą, pakeitimą. Norėjosi didesnių iššūkių, todėl nenuleidau rankų ir siekiau daugiau.

Pirmiausia, kad patraukčiau potencialių klientų akį, eksperimentavau su skelbimų tekstais, kol vieną dieną į duris pasibeldė pirmasis verslininkas. Nuo tada, mūsų darbas tiesiog virte verda.

Pone Vilma, kas jus paskatino plėsti įmonės Ismira Group veiklą, t. y. pradėti įmonių steigimą Lenkijoje, UK ir netgi Baltarusijoje? Kalbant apie pastarąją šalį, reikia turėti daug drąsos.  Laikote save drąsia moterimi?

Mūsų pagrindinis darbas buvo koncentruotas būtent į bendradarbiavimą su Baltarusijos verslininkais Lietuvoje. Tai, kad mes pasiūlėme Baltarusijos šalį Lietuvos verslininkams, buvo padiktuota pačios rinkos poreikių. Pastebėjome, kad Baltarusija vilioja Lietuvos verslininkus.

Mano manymu, klientus į mus kreiptis paragino ir tas faktas, kad turiu 12-kos metų darbo patirtį Baltarusijoje. Gandas apie mus sklido sparčiai.

Baltarusijos rinka yra savita, įdomi bei turinti daug iššūkių. Jeigu šios rinkos galimybes išnaudoji teisingai, ji neša gerus rezultatus ir pelną.

Lenkijos rinką klientams mes pasiūlėme po to, kai patys įsteigėme įmonę šioje šalyje ir įgijome neįkainojamos patirties.

Kalbant apie drąsa, atsakymas nesudėtingas: savo praktikoje nesutikau nei vieno verslininko, kuris būtų bailys. Bet kurį verslininką, kuris nusprendė pradėti savo verslą, galima laikyti drąsiu žmogumi.

Kokie įmonės ateities planai? Ar yra minčių dar labiau plėsti veiklą į kitas šalis ar visgi labiau įtvirtinsite savo pozicijas dabartiniuose regionuose?

Mes norime Lietuvos verslininkams siūlyti integruotis į tris šalis: Baltarusiją, Lenkiją, Rusiją. Visų pirma, tai šalys, kuriose mes patys turime verslus ir esame įgiję didelės patirties. Be to, šios šalys – tai artimos mūsų kaimynės.

Jūsų dukterinė įmonė Ismira jau daugybė metų žinoma kaip lyderiaujanti personalo paieškos į kruizines kompanijas įmonė. Ar įgyta patirtis Ismiroje padeda jums, vadovaujant Ismira group įmonei?

Taip, darbas Ismiroje didino mano patirtį ir profesionalumą. Taip pat išmokė dirbti su dideliu skaičiumi klientų. Kruizinių laivų kompanijos kelia labai aukštus reikalavus, kas nuolat verčia pasitempti ir būti pasiruošusiam operatyviai išspręsti bet kurią susidariusią situaciją.

Kuo Ismira Group pranašesnė už kitas įmonių steigimu užsiimančias įmones?

Drįstu teigti, kad Ismira Group yra vienintelė tokio pobūdžio įmonė Lietuvoje. Mes ne tik esame įsteigę įmones Lietuvoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, kurios specializuojasi įmonių steigimu, buhalterine apskaita, teisinėmis konsultacijomis, bet ir aktyviai dirbame ties kitais mūsų verslais, visiškai nesusijusiais su šia veikla. Būtent dėl to, mes laikome save praktikais. Ar sutiksite su tuo, kad vertinga gauti patarimų iš verslininko, dirbančio pirkimo-pardavimo srityje bei pažįstančio būrį teisininkų? Šiai dienai mes bendradarbiaujame su keliais šimtais verslininkų, todėl tikrai žinome, kaip vystosi verslas vienoje ar kitoje šalyje. Mūsų žinių bagažas yra nepalyginamai turtingesnis.

Ar šiai dienai įmonėje yra pakankamas skaičius darbuotojų, kurie prisideda prie sėkmingo veiklos vystymo, ar matote būtinybę tą skaičių didinti?

Savo veiklą pradėjome, turėdami du darbuotojus. Šiandien kiekvienoje mūsų įmonių dirba po 10 darbuotojų. Ateityje ir toliau planuojame plėsti savo veiklą, nes aš neįsivaizduoju verslo, kurio vystymui sakoma Stop.

Kokiame lygmenyje esančią įmonę Ismira Group įsivaizduojate po penkerių metų?

Kaip yra gera išgirsti iš klientų žodžius: „Koks aš laimingas, kad dirbu su Ismira Group! Negaliu nesidžiaugti Jūsų atsidavimu darbui. Ačiū Jums už Jūsų rūpestį ir nuoširdžias pastangas!“ Tuomet supranti, kad sustoti negalima, privalai dirbti toliau, kad kuo daugiau klientų norėtų ištarti tokius žodžius, o mes juos girdėdami džiaugtis savo sėkme.

Svarbiausia, noriu padėkoti Ismira Group darbuotojams. Tik jų dėka mes pasiekėme tai, kai turime ir kuo didžiuojamės. Tik jų dėka mūsų klientai yra patenkinti. Mano tikslas atsidėkoti darbuotojams ir daryti viską, kad jie ir toliau būtų laimingi, dirbdami Ismira Group įmonėje!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *