Kaip greitai praturtėti

Pasaulis tikrai jau nebe toks, koks buvo dešimt..dvidešimt metų atgal. Kiti požiūriai, taisyklės ir skoniai. Tai nėra nei gerai, nei blogai. Tačiau atsižvelgiant į laiko pokyčius pasaulis tapo daug greitesnis, bet..laimei ar nelaimei, žmonės liko tie patys.

Tiems, kas ieško atsakymo į klausimą kaip greitai praturtėti tai didžiulis pliusas, o tiems, kas kasdien tampa didesniu vargšu – tokie pokyčiai, be abejo, yra didžiausias trūkumas. Tačiau ir vieni ir kiti daro esminę klaidą, kad neatsižvelgia į tokį svarbu mūsų laikais dalyką kaip šiuolaikinio gyvenimo greitis.

Pažvelgus per istorinės raidos prizmę, žirgus pakeitė automobiliai, traukiniai ir lėktuvai, kas savo ruožtu įtakojo ne tik judėjimo iš vieno į kitą tašką greitį, bet ir lėmė informacijos apsikeitimo ir perdavimo greičius. Vadinasi, visos civilizacijos vystymosi greitį.

Atsiradus internetui, mobiliam telefonui bei palydoviniam ryšiui, greitis padidėjo dar labiau. Vos tik per 20 metų laikotarpį pasaulis apsivertė aukštyn kojomis. Žvelgiant į verslo pasaulį, mūsų laikais investoriams nebereikia asmeniškai būti biržoje tam, kad pirkti arba parduoti savo akcijas, dabar jie tai daro vienu pelės paslaudimu sėdint namie ar kokiam nors kurorte. Dabar net nereikia niekur eiti iš namų tam, kad susimokėti komunalinius mokesčius. Viskas ko reikia – tai mobilus telefonas ir keletas mygtukų paspaudimų. Ir taip toliau ir taip toliau…

Pokyčių greitis tapo beprotišku visose srityse. Ten, kur anksčiau buvo laukai, dabar yra galingos automagistralės. Ten, kur anksčiau stovėjo gazuoto vandens aparatai, dabar grožisi didingi prekybos centrai. Tikriausiai, ir praturtėti šiais laikais įmanoma daug greičiau. Viskas ko reikia – suprasti ir žinoti, kur ir kaip prisitaikyti prie šio pokyčių greičio. Ir daugeliui tai puikiai pavyksta.

Tačiau, dėl to paties pokyčių greičio galima lygiai taip pat greitai prarasti savo turtus. Daugelį darbų atlieka kompiuteriai arba kita technika, dėl ko jau ne viena profesija tapo paprasčiausiai nebereikalinga mūsų dienomis. .

Tam, kad būti paklausiam kaip specialistui, žmogui nuolat reikia mokytis ir tobulėti. Nes kai tik tu padarai ilgesnę pauzę šiame savęs tobulinimo procese, tu paprasčiausiai tampi nebereikalingas.

Apibendrinant tampa aišku, jog pasaulis tampa greitesnis ir norint būti sėkmingu, reikia mokėti gyventi „įjungus tinkamą greičio pavarą“. Tačiau tą „greičio pavaros“ sampratą taip pat reikėtų suvokti teisingai. Turime omenyje ne tiesioginį bėgimą į visas puses. Mintis daug gilesnė. Apie tai samprotaujama toliau.

Žinoma, tiems, kas nori praturtėti per itin tumpą laikotarpį, gyventi teks ne tik greitai, bet LABAI greitai. Taigi, „įjungti greičio pavarą“ reiškia:

• Mokėti gretai mąstyti ir greitai priimti teisingus sprendimus
• Mokėti greitai priimti ir analizuoti didelį informacijos srautą
• Mokėti kontroliuoti savo veiksmus: daryti tik tai, kas būtina ir kas garantuoja tinkamą rezultatą
• Nuolat mokytis ir tobulėti tam, kad matyti vis naujas galimybes

Remdamiesi šiais principais, Jūs maksimaliai padidinate savo šansus greitai praturtėti. Kasdien aplink mus atsiranda vis naujas milijonierius – žmogus, kuris paprasčiausiai atsirado tinkamu laiku tinkamoje vietoje arba žmogus, kuris neplaukė šiaip sau, pasroviui, o pagavo tinkamą bangą, kuri ir tapo pelninga.

Kaip įžvelgti, kaip pastebėti TĄ tinkamą bangą? Tai nebus sudėtinga, jeigu Jūs mokėsite stebėti aplinką ir greitai priimti sprendimus. Žinoma, tie sprendimai yra veiksmo prendimai, kurie gali būti pavaizduoti tokia veiksmų seka: pamačiau – išanalizavau – įvertinau – veikiu! Kasdien mus supa vis naujos galimybės. Jeigu Jūs nemokate mąstyti greitai, kažkas tas galimybes pamatys pirmas, todėl tokios galimybės tampa nebe naujovėmis. Dauguma mūsų mano, kad jie nemato jokių galimybių. Tai nėra tiesa. Paprasčiausiai, jie nemoka jomis pasinaudoti. O nemoka pasinadoti, nes nemoka greitai mąstyti ir sugalvoti, kur tas galimybes pritaikyti.

Kodėl reikia nuolat stebėti ir sekti besikeičiančią informaciją aplink save?

Tinkamai mokėti filtruoti visą srautą gaunamos informacijos nėra sudėtinga, jeigu supranti, kas vyksta aplink tave. TAČIAU! Jeigu Jūs bandysite priimti visą srautą informacijos jos nefiltruodami, žengti koja kojon su gyvenimo greičiu Jums nepavyks.

Vieni žmonės vienu pelės paspaudimu užsidirba sau naujam automobiliui, kiti naujam auto ima kreditą 5 metams..Vieni daro verslą, kiti eina į darbą.. Esmė: skirtingi veiksmai, skirtingi rezultatai ir skirtingas greitis. Išvada: darykite tai, kas atneša maksimalius rezultatus ir išbraukite viską, kas neteikia laukiamų rezultatų.

Taigi, kaip greitai praturtėti?! Klausimas, reikalaujantis kelių knygų parašymo, tačiau pirmam žingsniui geriausiai tiks toks patarimas: padidinkite savo greitį, t.y. darykite maksimalų skaičių veiksmų per tam tikrą laiko vienetą; išmeskite iš savo gyvenimo viską, kas „suvalgo“ Jūsų brangų laiką veltui (be rezultatų). Bent pabandykite. Pokyčiai sėkmės link garantuoti!

5 Responses to Kaip greitai praturtėti

  1. Tobulėti, nebijoti naujovių, drąsiai rizikuoti tikint savo idėja. Pasislėpus tikrai nieko nepasieksi, telieka dirbti ir eiti pirmyn

  2. Geros idejos.

  3. Aciu uz straipsni!

  4. Ar jau pabandei?

  5. reiketu pabandyti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *