Kaip tapti turtingu

Kodėl vargšai gyvena dar skurdžiau, o turtingieji lobsta arba kaip tapti turtingu?

Įsivaizduokime, kad iš visų žmonių buvo atimti visi pinigai, padalinti lygiomis dalimis ir atgal išdalinti žmonėms. Po kurio laiko tie, kas anksčiau buvo turtingi, vėl tokiais taps, o tie, kas anksčiau gyveno be pinigų, grįš į savo ankstensnių finansinių galimybių vėžias. Kodėl? Viskas labai paprasta: vieni žmonės moka valdyti pinigus, kiti ne.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad mūsų laikais labai daug žmonių priprato gyventi laukimo ir reikalavimo būsenoje (kažko laukiama iš valstybės, iš darbdavio, iš likimo, sėkmės ar net loterijos bilieto!), tačiau mažai kas gyvena atsižvelgdamas ir remdamasis tik savo jėgomis. Siūlome Jums nebelaukti malonės iš valstybės, nelaukti didesnės algos, o patiems pradėti veikti bei kurti savo finansinę gerovę.

Darbas eiliniame darbe geras tuom, kad garantuoja šiokį tokį stabilumą – kol Jūs dirbate, gaunate algą (nors ir nedidelę, kurios vos vos pakanka pragyventi). Tačiau darbas už atlygį turi visą sąrašą trūkumų:

– Jūs gaunate pinigus tol, kol dirbate. Tačiau, tik Jums nustojus dirbti, pinigų nebegausite
– Uždirbant pinigus Jūs gaištate labai daug laiko
– Algos dydis yra ribotas
– Apie jokią finansinę nepriklausomybę negali būti ir kalbos.

Vadinasi, kol Jūs dirbate kitam, Jūs paprasčiausiai privalote eiti į darbą, nes kitaip iš viso liksite be pragyvenimo šaltinio.

Tačiau iš tikrųjų, atsakymas į klausimą KAIP TAPTI TURTINGU yra labai paprastas. Štai jis:
„ Turtingieji nedirba už pinigus. Turtingieji priverčia pinigus dirbti jiems“. Robertas Kiosakis.

Pastaba: Robertas Kiosakis – amerikiečių milijonierius, kuris atidavė daug jėgų ir pastangų, kad žinios ir taisyklės, kuriomis vadovaujasi turtingiausi pasaulio žmonės, taptų prieinamos visiems kitiems paprastiems pasaulio žmonėms. R. Kiosakis parašė daugelį knygų finansų tema, viena iš kurių – „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“. Rekomenduojame Jums perskaityti šią knygą. Ji pakeis Jūsų požiūrį į pinigų gavimą.

Kitais žodžiais, turtingi žmonės nesivargina taip kaip dauguma dirbti „už algą“. Turtingi žmonės investuoja pinigus. Pažymėtina, kad investuoja protingai ir gauna pelną. Vadinasi, investuoti pinigai dirba tam, kas juos investavo. Arba pinigai uždirba pinigus. Tai viena iš taisyklių „Kaip tapti turtingu“. Kitas taisykles ir principus aptarsime kituose straipsniuose.

8 Responses to Kaip tapti turtingu

 1. Vienas budu uzdirbti, skiriant 10% nuo menesinio atlyginimo, butu investavimas i akciju birza. Protingai investavus, pajamos po truputi dides, skaiciuojant normalu atlyginima ir uzdirbtus pingus is akciju. Manau ir pensijai taip galima susitaupyti, nes toliau galite gauti pinigu is akciju birzos.
  Jeigu uzdirbate labai nedaug arba sunku susitaupyti, siulau pasimti paskola. As asmeniskai pasitikiu nemokamu https://www.vesusfinansai.lt/paskolos-internetu puslapiu, kur galite nemomai palyginti skirtingus paskolu teikejus.

 2. Toji knyga vargsas tetis turtingas tetis labai idomi labai pamokanti, nusipirkite pasidarykite bibliotekele jo knygu ismoksite daug. Pakeisite poziuri ismoksite daug naudingos ir pamokanvios informacijos 1-aja knyga perskaiciau vis per savaite o ji 170~ puslapiu labai gerai skaitosi.

 3. Puikus straipsnis.”Verkia” tie,kurie nenori, arba tingi daryti.O tas,kuris daro,visada gauna rezultatą.

 4. Eilinis Piramides Verslas

  kad priverstum pinigus dirbti tau, reikia
  1 susitaupyti pinigu, kad ir 10 000 dirbant paprasta darba ar isvazevus i uzsieni.
  2 dali tu pinigu investuoti i ziniu gilinima investavimo srityje (1000 lt)
  3 Likusius pnigus padalinti i 3 dalis
  I dalis investuojama i akciju birza (3000 Lt) ir pastoviai stebi po 8 valandas per diena ir prekiauji vertybiniais popieriais.
  II dalis banke ar kredito unijoje investuojama i rizikos neturincius fondus ir augini pinigus be rizikos
  III likusius 3000 Lt pasidedi i banka juodai dienai.

  Ir pinigai tau gamins pinigus.

 5. Ir iš kur gaut paprastam žmogui solidžią sumą investavimui, kad pinigai dirbtų už mane ? :)

 6. tai kaip tapti turtingu man 20 metu

 7. Laba..Noreciau daugiau suzinoti kaip tapti turtingesniu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *