Kaip uždirbti daugiau nei išleidžiame

Pats geriausias būdas bėgti užburto rato takeliu, tai leisti lygiai tiek pat pinigų kiek ir uždirbi.

O pats geriausias būdas prailginti tokio bėgimo laiką – tai būti tvirtai įsitikinusiam, kad viskas taip ir turi būti.

Taip negalvoti, bet nieko nedaryti, kad ką nors pakeisti, nieko gero nežada. Lygiai taip pat kaip ir sėdėti vienoje vietoje ir laukti, kad įvyks koks nors stebuklas arba viskas pasikeis kaip nors SAVAIME.

Beje, būtina pažymėti, kad kai kurie iš mūsų skirtingai supranta žodį „pasikeis“ arba „pasikeitimas“. Būkime sąžiningi patys sau: jeigu Jūs galvojate, kad atlikus 2-3 bandymus ką nors pakeisti Jūs jau keičiate įprastą gyvenimo modelį, tai Jūs klystate. PASIKEITIMAS reiškia NUOLATINĮ pokytį, kryptingą darbą iškelto tikslo link.

Dabar apie bėgimą užburtu ratu. Pateikti tokio užburto rato pavyzdį nesunku – imkite tarkim kad ir kasdienį ėjimą į darbą. Diena iš dienos, metai iš metų, tačiau esminių pasikeitimų darbo pobūdyje ir ypač atlygyje ar sulaukiate? Kiek kartu per du metus pasikeitė Jūsų atlygis už darbą? Tikriausiai, pauzė. Daugelis mūsų laikais eina į darbą šventai tikėdamiesi, kad greitai kažkas pasikeis. Gaila, tačiau 99% tikimybė, kad nieko nepasikeis! Tai kur esmė? Kam reikia kasdien vargti, bėgti tuo pačiu keliu, jei jau dabar suvokiate, kad perspektyvos NĖRA? Tik tam, kad gauti šiek tiek pinigų, kurių vos ne vos užtenka pagrindiniams gyvenimo poreikiams patenkinti? Ar apie tokią finansinę sėkmę svajojate?

Taigi. Kur esate Jūs? Ką Jūs darote, kad kas nors pasikeistų? Ar Jūs esate ten, nes tai pasiekėte pelnytai ir todėl, kad Jums patiems ten PATINKA? Ką gi..Sveikintini tie, kas jaučia, jog nebėga užburtu taku, o tie, kas vis dėlto mano, kad bėga, kviečiami skaityti toliau..

Pirmas žingsnis, kad ištrūkti iš užburto rato – tai pradėti uždirbti daugiau nei išleidžiate. Tam reikia arba mažiau išlaidauti arba daugiau uždirbti.

Tik po to, kai Jums tai pavyks, pradėkite leisti pinigus tikslingai tam, kad ištrūkti iš to užburto rato. Leiskit pinigus ten, kas ateityje Jums atneš naudos, tuomet pas Jus gyvenime atsiras TIKSLAS, gyvenimo prasmė ir perspektyvos. Žinoma, jeigu Jūs tenkina kasdienė kelionė į darbą iki pat senatvės, nieko nekeiskite. Bet norėtusi manyti, kad Jums toks planas netinka..

Taigi, kur LEISTI pinigus? Šiuo atveju žodį „leisti“ reikėtų pakeisti žodžiu INVESTUOTI ir tuomet viskas atsistos į savo vietas. Pradėkite INVESTUOTI!!! Pradžiai, investuokite patys į save. Taip pat atsakykite sau į klausimą, ko Jums reikia, kad pasiektumėte norimo tikslo. Gal kažką reikia pakeisti savyje, įgyti naujų įgūdžių ar bruožų? Atsakę pradėkite VEIKTI ir realizuoti tai, ką suplanavote.

Veikimui skirkite kiekvieną dieną!

Tik kasdien investuodami į save laiką, pinigus bei jėgas Jūs galėsite ištrūkti iš nusibodusio bėgimo užburtu ratu. Nesakome, kad kelias „į laisvę“ bus lengvas. Gal Jums teks atrasti daug naujų takelių, bet ŽINOKITE, kad visi jie Jus nuves į tą vienintelį finansinės laisvės kelią, kurio ieškote.

One Response to Kaip uždirbti daugiau nei išleidžiame

  1. Investuoti i save neretai pamirstame. O juk tai ko gero svarbiausia investicija tiek verslui,tiek aplamai gyvenime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *