Perka/Parduoda verslą

1,114 Responses to Perka/Parduoda verslą

 1. Gerbiami klientai!
  Mes specializuojamės teikiant kapitalą verslo pradžios, projekto finansavimo, apyvartinio kapitalo, automobilių finansavimo, įrangos finansavimo asmeninės paskolos ir tt Nuo 20 000 iki 5 000 000 arba daugiau, negu priklausomai nuo verslo pobūdžio / projekto. Turint 2% palūkanų normą ir ilgą 25 metų trukmės atsipirkimo laikotarpį.

  šis pasiūlymas taip pat leidžia jums mėgautis maža palūkanų norma už Kalėdų ir atostogų paskolos 24 valandų patvirtinimą (greitas ir garantija) nuo 4000 iki 100000) maksimalus 5 metų trukmės.

  Susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos
  el. paštu: expertfundinginfo@gmail.com

 2. Verslas Internetu iš namų su Sistema (rusų kalba) kuri atlieka 80% procentų viso darbo.
  Apie Sistemą
  Pagrindinis Sistemos uždavinys yra padaryti už Jus didžiausią darbą ir sutaupyti daugiau laiko Jums ir Jūsų šeimai … Sistema atlieka 80% viso darbo!
  Mokymai kiekviena dieną online bei įrašyti Sistemos viduje profesionalų kaip atlikti likusius 20% ir greitai pradėti gauti pajamas iš šio verslo
  Sistemos naudojimo paprastumas, nors ir yra naudojamos naujausios internetinės technologijas
  Privalumai
  Internetu Jums patogiu metu.
  Laikas skirstomas savo nuožiūra
  Naujokų apmokymai online bei įrašyti video Sistemoje (žiūrite Jums patogiu laiku)
  Sistemos vidus
  Didelis draugiškas kolektyvas, jų pagalbą kiekvieną dieną ir mokymai Sistemos viduje kiekvienam patogiu laiku, kad pasiekti greitų finansinių rezultatų
  Nuolatinės motyvacinės programos
  Nepriklausoma nuo ekonominės situacijos šalyje
  Apie mus:
  Mūsų kompanija jungia paprasta idėją, kad kiekvienas nusipelno galimybės gyventi jaunatvišką ir sveiką gyvenimą bei atrasti finansinę laisvę.

 3. parduodamas vaikų pabėgimo kambario scenarijus.
  – brėžiniai
  -vizualizacijos,
  -fotonuotraukos,
  – scenarijaus detalus aprašymas,
  -užduotys,
  -dekoracijų brėžiniai ir foto nuotraukos’
  -LT tokio kambario nėra.
  Detalesnė informacija telefonu. 860400907

 4. Skubios pinigu paskolos ! ! !
  Tiems, kurie nori gauti skubia paskola, aš siulau jums prieinama 3% palukanu norma. Jus atmetete daugelis banku? Ar skubiai reikia skolu konsolidavimo finansavimo? Arba jums reikia finansuoti savo versla vienam takeliui. Taigi, mes esame geriausias jusu poreikiu sprendimas. Mes siulome paskolas suinteresuotiems klientams be nuobaudu. Jei jus domina, susisiekite su mumis kuo greiciau, ir jums bus malonu džiaugsmas.

  El. Paštu : infos.kredit700@gmail.com

  El. Paštu : infos.kredit700@gmail.com

 5. Tapk sėkmingu – sėkmės paslaptys
  Išmok užsidirbti
  Laiko planavimas
  Investuok į save
  Sėkmingo verslo paslaptys
  Sekmes biblioteka
  Testai
  Kaip tapti turtingu

 6. Sveiki, parduodame mobiliųjų telefonų, kompiuterių taisyklą Vilniuje prekybos centre. Perleisime Jums patalpų nuomos sutartį prekybos centre. Patalpos naujai perdazytos, su visa prekybine įranga (stalas vitrina, kasos aparatas ir prekėmis). Suteiksime tiekėjų kontaktus, bei perduosime el. parduotuvę.
  Detaliau: 863181801

 7. Audrius Rameikis

  Sveiki!
  Kokybiškai ir kruopščiai gaminame, prekiaujame ir projektuojame vidaus bei lauko duris ir baldus. Suteikiame garantiją. Nemokamos profesionalų konsultacijos, mažos kainos, suderintos su maksimalia kokybe! Nemokamai atvyksime ir išmatuosime būsimą gaminį, į bet kurią Lietuvos miesto, miestelio ar kaimo vietovę.
  Įmonė pradėjo veiklą prieš mėnesį, jau turime milžinišką užsakymų kiekį iš klientų durų ir baldų gamybai, sėkmės priežastis, dirba puikūs vadybininkai, klientų administratoriai ir pardavimų direktorius jau turintis patirties įmonių valdyme.
  Ieškome investuotojo į įmonės plėtrą ir su galimybe tapti įmonės savininku. Garantuoju investicijos duos didelę naudą. Nestandartinių baldų gamyba yra labai paklausi ir turinti dideles perspektyvas.
  Mano sėkmės priežastis, tai dirbanti profesionalų komanda.
  Lauksime pasiūlymų bendradarbiavimui, parašykite man el. adresu ir visas detales apie verslą plačiau aptarsime telefonu.
  el. adreas: audriusrameikis@yahoo.com

 8. Sveiki,

  Esu buhalterė sukaupusi nemažą patirtį savo srityje, esu įsteigusi buhalterinių paslaugų įmonę, todėl galiu pasiūlytį paslaugų teikimą pagal sutartį.
  Buhalterinės apskaitos įmonė Apskaitos standartai dirbanti Klaipėdoje ir jos rajone, tvarko įmonių buhalterinę apskaitą. Dirba su įvairaus dydžio ir profilio įmonėmis. Padeda įsteigti naujas įmones. Jeigu ieškote patikimo ir konkurencingo rinkoje, kainos prasme, buhalterio kreipkitės tel. +37062288728, el.p. info@apskaitosstandartai.lt

  Plačiau apie mus: http://www.apskaitosstandartai.lt

 9. Julian Morals

  Čia yra didžiausia parama tiems, kurie šiandien ieško paskolos, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu Collins_jamesfinance555@hotmail.com. Mano vardas Julian Morals

 10. “FindGet” aplikacija palengvina Jūsų darbo paiešką, leisdama Jums aptikti tinkamiausius darbo pasiūlymus, esančius netoliese.

  Kiekvienas darbdavys gali patalpinti savo darbo skelbimą, kuris bus viešai prieinamas aplikacijoje, bei kontaktuoti su tinkamiausiais kandidatais tiesiogiai.

  Aplikacija leidžia matyti tikslią darbdavių ar darbo ieškančių žmonių vietą, bei su jais kontaktuoti tiesiogiai, naudojant pateiktą kontaktinę informaciją.

  kontaktai: Tel.: +370 618 69996, info@findgetjobs.com findgetjobs.com/lt

  IOS: https://itunes.apple.com/us/app/findget/id1245750190?mt=8
  Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=findget.bonasolutions.com.findget

 11. Parduodama elektroninė parduotuvė, kurioje prekiaujama batais. Parduotuvė pilnai paruošta ir veikianti. Parduotuvė būtų parduodama su visais prisijungimais prie tiekėjų sistemos, paaiškinimas kaip naudotis ir suteikiama būtų visa reikalinga informacija. Taipogi pagelbėtume įsivažiuoti pradžioje.
  Parduotuvė ką tik startavusi, tačiau dėl kitų priežasčių – ji parduodama, kaina 1.500 eur (beabejo – derinama)
  Dėl platesnės informacijos – el. paštu: zilvinas@popit.lt arba telefonu +37068800560

 12. Sveiki,

  Turime sukaupę patirtį, ryšių kanalus, ties tiekėjų paieška, iš viso pasaulio!

  Surandame tik tuos gamintojus, kurie atitinka Užsakovo reikalavimus ir lūkesčius.

  Suderiname geriausius įmanomus derybų rezultatus.

  Bendradarbiaujant – pateikiame tiekėjų kontaktus, sutariame palankias sąlygas tolimesnei Jūsų veiklai. O iškilus problemomis, užtikriname visokeriopą pagalbą.

  Jeigu mūsų paslaugos Jus sudomino, drąsiai skambinkite ar rašykite!

  Lauksime Jūsų atsakymo!

  Geros dienos!

 13. Ieškau nupirkti grūdų prekyba užsiimančia įmonę, laukčiau pasiūlymu telefonu arba elektroniniu paštu.
  Tel nr +37060188430
  paul.stank999@gmail.com

 14. Ieškau nupirkti grūdų prekyba užsiimančia įmonę, laukčiau pasiūlymu telefonu arba elektroniniu paštu.

 15. Buhalterines paslaugos visoje Lietuvoje nuotoliniu būdu nuo 59€/mėn.
  Geriausias kokybės ir kainos santykis. Turime daug ilgalaikių partnerių.

  Dirbame ne vienerius metus, todėl atliekame buhalterinę apskaitą kokybiškai ir visad laiku. Skiriame kiekvienam klientui individualų dėmesį teikiame nemokamas konsultacijas ir greitai atsakome į užklausas.

  Daugiau informacijos mūsų tinklapyje: https://jugma.lt/

  8 657 64300
  info@jugma.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *