Perka/Parduoda verslą

1,184 Responses to Perka/Parduoda verslą

 1. siūlo paskolą labai rimtų

  Sveiki, Mes siūlome paskola mažomis palūkanų norma 2% palūkanų ir be kredito patikrinimą, mes siūlo asmeninės paskolos, paskolų konsolidavimas skola, rizikos kapitalo, verslo paskolas, studentų paskolų, nekilnojamojo turto paskolas ar paskolas, dėl bet kokios priežasties, 1000 iki 100,000,000 diapazonas mes Grįžti maintenant:verlindensylvia@outlook.fr

 2. Sveiki visi. Turiu labai gera (mano manymu) verslo ideja mamu ir vaiku uzimtumo sektoriuje. Pati ideja kolkas tik mano galvoje, dar nepradejau verslo plano rasymo. Kiek ieskojau kazko panasaus internete – nemaciau, kad kazkas panasaus veiktu pasauliniu mastu. Lietuvoje tikrai nera, o manau butu labai reikalinga ir daug geriau uz visus vaiku zaidimu kambarius. (P.s. su sia ideja galetu restrukturizuoti jau veikiancius vaiku zaidimu kambarius ir taip pritraukti dvigubai klientu). Ideja kilo labai paprastai, pati esu jauna mama, sios paslaugos man labai reiketu, bet niekur jos negalejau gauti – nei UK nei dabar Lietuvoje. Esu nesniai gryzusi is didziosios britanijos ir isidarbinusi Vilniuje. Si ideja niekaip neapleidzia mano galvos kiekviena diena. Noreciau ja realizuoti su parneriu/ais, nes idejos igyvendinimo mastas ir finansiniai kastai labai nemazi. Mano manymu toks projektas galetu tapti sekmingu visame pasaulyje labai greitai. Taciau zinoma svarbiausia – apgalvotas ir apskaiciuotas realizacijos procesas. Jei kazka sudominau, parasykite man i emaila ritaunfo@gmail.com – pabendrausime. Atsiprasau, uz rasyma be lietuvisku raidziu, bet neturiu Lt klaviaturos savo telefone :)

 3. Laba diena, Ieskome investuotojų į pirmąjį tokio tipo barą (koncertinę patalpą) Kaune, laisvės alėjoje. Ketiname atverti duris šį pavasarį ,tačiau padaryti tokį įspudinga reginį galime tik su jūsų pagalba. Kreiptis el. paštu facesoftheunderground@gmail.com

 4. Parduodamas projektas OKAY.LT

  Parduodamas projektas okay.lt. Daugiau informacijos apie projektą rasite http://www.restoranureklama.lt
  Projektui priklauso mobilioji aplikacija telefone: http://bit.ly/2fWpxWO
  Aplikaciją atsisiuntė virš 50 000 vartotojų.
  Projektas reikalauja minimalių išlaikymo kaštų ir generuoja pastovias pajamas.

 5. Parduodamas projektas OKAY.LT

  Parduodamas projektas okay.lt. Daugiau informacijos apie projektą rasite http://www.restoranureklama.lt
  Projektui priklauso mobilioji aplikacija telefone: http://bit.ly/2fWpxWO
  Aplikaciją atsisiuntė virš 50 000 vartotojų.
  Projektas reikalauja minimalių išlaikymo kaštų ir generuoja pastovias pajamas.

 6. Parduodamas sėkmingai veikiantis verslas:- kavinių – parduotuvių tinklas Vilniuje. Jau daugiau nei 3 metus dirbančios kavinės, esančios prekybos centruose, 2 pilnai veikiančios ir dar vienai yra pilnas įrangos ir kt. reikiamų daiktų komplektas. Prekiaujame pilstomu alumi ir greitu maistu. Prekyba vyksta ne tik vietoje ir išsinešimui, bet ir per garsiai žinomą daugumai internetinį tinklą ‘FOODOUT’. Patentuotas vardas, oficialus internetinis puslapis. Suformuota gera ir patikima darbuotojų komanda. Jeigu reikės, galime apmokyti, parodysim visų tiekėjų kontaktus. Patalpos nuomojamos (nuomos kaina nedidelė), nuomos sutartis dar galioja 5 metus, šeimininkai pratęs sutartį be klausimų. Jeigu turit laiko ir investicijų, šis verslas kaip tik jums. Kaina 59 000EUR. Kaina derinama susitikus. Teirautis tel. nr. +37069879342

 7. Parduodama 100% įmonės akciju valdančios komercines patalpas Vilniaus centre. Patalpos išnuotomos, yra ilgalaikiai nuomininkai.
  Kaina 250.000 EUR

  • Sveiki, parašykite man paštu markeviciutea@gmail.com arba telefonu +37060869097 Aurelija

 8. PARDUODAMA Vilniuje, Gedimino pr./Stulginskio sėkmingai veikianti kokybiškos kavos, gardžių užkandžių, desertų kavinė. Naujai įrengta. Kavinė turi suformuotą lojalių klientų ratą, Visas reikiamas licenzijas, maisto gamybos, kavos ir gėrimų gamybai reikiamą techniką bei apmokytą personalą. Kavinės plotas 60 kv. Taip pat yra patalpos rūsyje (340 kv.) su jau įrengtu rūkomuoju, tualetais, barais. Kažkada veikęs naktinis klubas. Alkoholio licenzija, muzikos licenzija. Šios patalpos taip pat tiktų kazino veiklai, naktinio klubo veiklai, restorano veikla, užsakomųjų banketų veiklai ar sporto klubo veiklai. Atskira rampa išsikrovimui.
  Nuomos sutartis su patalpomis – dar 5 metams, su galimybe prasitesti. Imones, irangos, sutarties- pilno paketo kaina tik 50 000 EUR!

  Detaliau: 37067907072
  audrius@riolindo.lt
  Kaina – 50000

 9. Pirkčiau ar prisidėčiau prie unikalaus
  produkto, ar unikalios idėjos plėtros! Domina projektai, kurie turi
  perspektyvas ne tik Lietuvoje. Domina tik konkretūs, rimti pasiūlymai. Lauksiu pasiūlymų – unikalusprojektas@gmail.com

  • Stop smouking 864599626 jokiu tableciu ir teip toliau mest iprocio rukit lengva su musu pagalba lengva sunkiose atvejose pora savaiciu nerukei bet vel pradeei rukit kompanijoi galma isreguliot iki pora cigareciu per diena

 10. Ar jums reikia paskolą apmokėti sąskaitas arba pradėti naują verslą tada atrodo ne daugiau My name is Mr Harry James esame sertifikuoti pagal paskolą, kuri teikia ne finansinę paramą žmonėms, kuriems būtina jį, ir Štai mūsų laišką prašome atsiųsti elektroniniu paštu per: harryjames420@hotmail.com

 11. Esu Prancuzijoje, Var departamente.
  Galeciau surasti nupirkti motociklu, skuteriu, dabar normalios kainos.
  rasykit vismant@gmail.com

 12. Verslo dalis 2 restoranuose + maisto bei alkoholio prekybą vykdančioje įmonėje

  Parduodama verslo dalis 2 restoranus valdančioje bei maisto produktų ir alkoholio importu užsiimančioje įmonėje (yra didmenos licencijos maistui ir alkoholiui, platus tiekėjų kontaktų tinklas Ispanijoje).

  Abu restoranai atidaryti per paskutinius metus, todėl pelno dar nėra ir artimiausią pusmetį nebus. Tai – minimum kelerių metų investicija.

  Abiejuose restoranuose yra visos reikalingos licencijos (abiejuose alkoholio licencija- visai parai). Vienas restoranas – besiplečiančiame verslo rajone, kitas – Vilniaus senamiestyje.

  Restoranas senamiestyje talpina apie 120 žmonių (trečdalis iš jų – šildomoje terasoje). Restoranas verslo rajone – 40 žmonių viduje ir yra didelė erdvė lauke, kurią įrengus tiek pat žmonių tilptų ir lauko terasoje. Nuomos sąlygos – idealios.

  Labai didelis prekinio ženklo žinomumas (per abu restoranus – apie 13000 fanų Facebook profilyje ir apie 1500 fanų Instagram). Puikiai sutvarkyta komunikacijos strategija ir vizualinė informacija tolimesniam veiklos viešinimui. Apie abu restoranus yra labai daug informacijos viešoje erdvėje ir spaudoje.

  Parduodamos 27 proc. akcijų + akcininkui priklausantis interneto puslapis bei socialinių tinklų paskyros.
  Pageidaujant galima būtų tartis dėl papildomų 19 proc. akcijų pirkimo.

  Kaina: 18000

 13. Picos pagrindas

  Parduodamas patentas – picos pagrindas.
  Galima gaminti ir pardavinėti apkeptą ir šaldytą. 865666777

 14. Parduodamas veikiantis restoranas miesto centre, strategiškai geroje vietoje. Restoranas parduodamas kartu su įmone . Restorano patalpos nuomojamos pagal ilgalaikę sutartį geromis sąlygomis. Yra visos licensijos, leidimai,reklamos ir pan. Restoranas atitinka visus maisto/ veterinarijos reikalavimus ( yra visi reikiami leidimai), restorane visa įranga, baldai yra nauji. Restoranas įrengtas labai jaukiai,gražiai ir šiuolaikiškai. Užpatentuotas restorano pavadinimas. Daugiau informacijos telefonu: 860237610.

 15. Olkusjana yra Vilniaus regione, Šalčininkų rajone, Jašiūnuose veikianti mėsos perdirbimo įmonė, gaminanti virš 380 rūšių produkcijos ir apimanti visą mėsos perdirbimo procesą – nuo gyvulių supirkimo, skerdimo, perdirbimo iki galutinio produkto ir tiekimo į galutinę vartotojų rinką.
  Įmonė įkurta 1994 metais ir visus šiuos metus veikė pelningai ir nuolat plečiasi investuojant.
  Gamybos pajėgumai siekia 5 tonos per pamainą. Galima dirbti ir trimis pamainomis per parą.
  Įmonė parduoda tiek skerdienas, tiek šviežią mėsą, karšto ir šalto rūkymo, vytintus bei virtus produktus kuriuos galima peržiūrėti įmonės elektronineje svetaineje http://www.olkusjana.lt .Taip pat teikiamos paslaugos ūkininkams, medžiotojams ir kt.
  80% produkcijos parduodama maitinimo įstaigoms Vilniaus regione. Didžiausią Olkusjana pajamų dalį šiuo metu sudaro kavinės ir restoranai (42%) bei viešbučiai (14%).
  Viešbučiai, kavinės ir restoranai yra augantis sektorius įmonės pardavimuose – nuo 2014 išaugo nuo 51% iki (56%) 2015 metais
  Likusi produkcijos dalis parduodama savo prekybos taške prie gamybos- firminėje parduotuvėje, dvejuose firminėse pavilijonuose, tiek kitose mėsos prekybos vietose.
  Įmonė yra stiprus Vilniaus regiono maitinimo paslaugų sektoriaus tiekimo rinkos žaidėjas. HoReCa sektorius sudaro 60% įmonės 2016 metų pirmo pusmečio pardavimuose.
  2012-2015 metais buvo įgyvendintas projektas „Pridėtinės vertės didinimas modernizuojant mėsos perdirbimo proceso įrangą ir būtiną techniką“ pagal kurį buvo atnaujinta 100 % įrangos ir 90 % transporto.
  Įmonės pastatai stovi nuosavame 35,1 arų sklype .Pastato plotas siekia beveik 1’200 m2
  Pastatas yra šalia pagrindinio kelio Vilnius-Lydą. Čia veikia Olkusjana mėsos gaminių firminė parduotuvė, prekiaujanti tiek įmonės, tiek kita produkcija.
  Olkusjana įsikūrusi tik 25km nuo Vilniaus, šalia įmonės praeina pagrindinis kelias Vilnius- Lydą, E85. Kelių valandų bėgyje iš įmonės vietos automobiliu galima pasiekti didžiausius regiono miestus: Vilnių – 0.5 h, Kauną – 1.5 h, Panevėžį – 2 h, Druskininkus, Alytų – 1 h, Minską – 3 h, Šalčininkus – 0.3 h

  Preliminari kaina: 1,5mln eur.
  Tel. +37069833551

 16. Parduodame pilnai veikiančias dvi el.parduotuves (prekyba prezervatyvais ir lubrikantais)

  Internetinių pardutouvių veikla – mažmeninė prekyba prezervatyvais ir lubrikantais. El.parduotuvės turi unikalius dizainus ir logotipus. Viena el.parduotuvė jau veikia 3 metus http://www.safesex.lt, antra – vienus metus http://www.prezervatyvai-internetu.lt. Antroji buvo nupirkta iš konkurentų dėl labai gero domeno pavadinimo su visu prekių asortimentu. El. parduotuvės turi 120 unikalių apsilankymų per dieną.
  El.parduotuvės parduodamos kartu su atsargų likučiu, kurios sudaro apie 3000-3500eur.
  Pagal pagrindinius paieškos raktažodžius Google paieškoje abi svetainės yra pirmame puslapyje.

  Privalumai:

  1. Du domeno adresai. (apmokėti iki 2017-11-02)
  2. Parduotuvės turinio valdymo sistema (WordPress, WooCommerce) Visi programavimo (serverio) failai.
  3. Parduotuvių hostingas (apmokėta iki 2017-11-02)
  4. Mažoji Bendrija (ne PVM mokėtoja).
  5. Elektroninio pašto dėžutės.
  6. Paysera elektroninės bankininkystės atsiskaitymo sistema.
  7. Visų pirkusių klientų kontaktai. (telefonai ir el.pašto adresai)
  8. Google Analytics paskyra su parduotuvių statistika.
  9. Facebook puslapis.
  10. Facebook reklkamos kompanijų paskyra su sukurtomis reklaminėmis kompanijomis.
  11. Google AdWords paskyra su sukurtomis reklaminėmis kompanijomis.
  12. Tiekėjų sąrašai ir kontaktai.
  13. Sutartis su Omniva ir LPexpress.
  14. Apmokymai administruojant sistemą ir pusės metų konsultacijos.
  15. SEO planas su sukaupta patirtimi.
  16. Patogus likučių valdymas per abi svetaines.
  17. Automatizuotas prekių likučių valdymas ir prognozavimas kuriam laikui užteks prekių pagal esamų pardavimų statistiką.
  18. Svetainėje daug straipsnių prezervatyvų ir lubrikantų tematika, kurie taip pat generuoja svetainės lankytojų skaičių ir prideda ‘svorio’ reitinguojant google paieškų sistemoje.

  El.parduotuvės puikiai suderintos naršymams planšetėmis ir išmaniaisiais telefonais. Abejose el.parduotuvėse įdiegta Paysera mokėjimo sistema bei Omniva ir Lpexpress pristatymo (per paštomatus ir kurjerius) sistemos. El.parduotuvė lengvai administruojama todėl užtenka vieno žmogaus atlikti visiem reikalingam kasdieniam darbam. Abi el. parduotuves galima pritaikyti pagal savo poreikius pakeičiant temą, spalvas, prekių išdėstymą.
  Pridedame nemokama buhalterinė sistemą su visa duomenų baze, bei trijų metų įrašais. Buh.programą taip pat lengva administruoti ir naudotis.

  Daugiau informacijos bei tikslesnius skaičius galime pateikti telefonu +37067247976 (arba +37062523202) arba susitikus gyvai.

 17. Parduodama gamybos įmonė: medžio masyvo gaminiai.
  Pilnai veikiantis verslas: įmonė, pastatai, žemė, įranga, salonas Vilniuje.
  Pilna gamybos linija: rąstu pjovimas, dvi kompiuterinės džiovyklos, medienos klijavimo linija, apdirbimas(du cechai), dažymas, montavimas.
  Pagrindiniai gaminiai: durys, laiptai. Antriniai gaminiai: baldinės durelės, baldai. Papildomi gaminiai: palangės, grindjuostės, stalviršiai, kolonos ir t.t.

  Įmonė turi potencialą, atliktas pardavimų vertinimas ir jo skatinimo analizė, yra konkretūs rezultatai.

  Preliminari kaina: 1,3mln eur.
  kreiptis el.paštu: verspard@gmail.com (pageidautina nurodyti savo tel. numerį)

  Įmonė įsiskolonimų neturi.

 18. Parduodama kavinė +Naktinis klubas
  PARDUODAMA Vilniuje, Gedimino pr./Stulginskio sėkmingai veikianti kokybiškos kavos, gardžių užkandžių, desertų kavinė. Naujai įrengta. Kavinė turi suformuotą lojalių klientų ratą, Visas reikiamas licenzijas, maisto gamybos, kavos ir gėrimų gamybai reikiamą techniką bei apmokytą personalą. Kavinės plotas 60 kv. Taip pat yra patalpos rūsyje (340 kv.) su jau įrengtu rūkomuoju, tualetais, barais. Kažkada veikęs naktinis klubas. Alkoholio licenzija + muzikos licenzija. Šios patalpos taip pat tiktų kazino veiklai, naktinio klubo veiklai, restorano veikla, užsakomųjų banketų veiklai ar sporto klubo veiklai. Atskira rampa išsikrovimui.
  Patalpos nuomojamos geromis sąlygomis – sutartis dar 5 metams su galimybe prasitęsti. Patraukli patalpų nuomos kaina.
  Detaliau: 37067907072
  audrius@riolindo.lt
  Kaina 60,000

 19. Parduodamas veikiantis sporto klubas Vilniuje. Veiklą vykdo jau 8 metus. Suformuotas kolektyvas, didelė klientų duomenų bazė, kokybiška įranga. Patogi susiekimui vieta (šalia autobusų ir troleibusų stotelės), nemokama automobilių parkavimo aikštelė. Tel. 861406899, el.p. rimvydas@r2l.lt

 20. Parduodamas veikiantis sporto klubas Vilniuje. Veiklą vykdo jau 8 metus. Suformuotas kolektyvas, didelė klientų duomenų bazė, kokybiška įranga. Patogi susiekimui vieta (šalia autobusų ir troleibusų stotelės), nemokama automobilių parkavimo aikštelė.

 21. Ką galime pasiūlyti?

  Technologinio projekto viešojo maitinimo įstaigai rengimas, derinimas, pagalba įgyvendinant.
  Vasaros lauko kavinių projektų rengimas, derinimas;
  Markizių projekto ruošimas ir derinimas;
  Patalpų paskirties keitimo projekto rengimas bei derinimas;
  Išorinės vaizdinės reklamos projekto rengimas ir derinimas;
  Alkoholio bei tabako licenzijų derinimas.

  +370 600 38 633

  derinimocentras.lt

 22. Parduodamas 3 metus pelningai veikiantis šeimos verslas-parduotuvė „Smulkmenėlė“(prekės iš Anglijos)Panevėžyje su visa prekybine įranga, prekėmis + prekių tiekimas(pageidaujant). https://www.facebook.com/parduotuve.smulkmenele/ T:868620447, 869821024

 23. Ieskau bendraminciu uzsiimti statybomis Klaipedos apskrity (vakaru Lietuvoje). Domina tinkavimo, fasado darbai ir visa kita. Finansavimas yra. Taip pat ieskau geru meistru, jeigu meistras geras, alga pazadu gera. mindvaitk@gmail.com

 24. Parduodamas sėkmingai veikiantis verslas.

  Vilniuje, P. Lukšio 7 Šiaurės miestelyje.

  Autotaskas.Lt

  Parduodamas verslas, automobilių
  servisas su tvarkinga įmone,neturinčia
  finansinių problemų ar įsiskolinimų.

  Įmonė gyvuoja jau 1,5 metų.

  Metinė apyvarta:150000-250000eur

  Ypatingai strategiškai geroje vietoje.

  Patalpos 200kv/m.

  Patalpos yra išnuomuotos ilgalaike ir nebrangia nuoma: Tik 550eur/mėn.

  Saugoma teritorija.

  Nemokamos parkavimo vietos.

  Teritorija bei patalpos stebimos vaizdo kameromis.

  Įrengta saugos bei priešgaisrinė signalizacija.

  Tvarkingos, modernios patalpos.

  Pilnai sukomplektuotas servisas.

  Visa įranga nauja. Investuota į įranga 50000eur

  Kvalifikuoti ir kruopščiai atrinkti darbuotojai.

  Įmonė paruošta idealiai ir gali dirbti be priežiūros.

  Sutartys su įmonėmis.

  Didelis klientų ratas, leidžiantis dirbti ir išlaikyti pilną serviso darbo apkrovą.

  Kaina 69000eur.

  Tel: +37061848340

 25. Parduodu sėkmingai veikiančią piceriją Kaune. Patalpos nuomojamos prekybos miestelyje “Urmas”, yra visa reikalinga įranga (nuosava) gaminti picoms, gaminti kitus greitus patiekalus, kavos aparatas, kokteilinė. Kartu perduodami visi receptai, technologinės kortelės, fb puslapis, svetainė, sutartys su tiekėjais. Apmokinsime ir viską parodysime. Kaina sutartinė.
  Telefonas: 860974845

 26. Parduodamas sėkmingai veikiantis verslas:- kavinių – parduotuvių tinklas Vilniuje. Jau daugiau nei 3 metus dirbančios kavinės, esančios prekybos centruose, 2 pilnai veikiančios ir dar vienai yra pilnas įrangos ir kt. reikiamų daiktų komplektas. Prekiaujame pilstomu alumi ir greitu maistu. Prekyba vyksta ne tik vietoje ir išsinešimui, bet ir per garsiai žinomą daugumai internetinį tinklą ‘FOODOUT’. Patentuotas vardas, oficialus internetinis puslapis. Suformuota gera ir patikima darbuotojų komanda. Jeigu reikės, galime apmokyti, parodysim visų tiekėjų kontaktus. Patalpos nuomojamos (nuomos kaina nedidelė), nuomos sutartis dar galioja 5 metus, šeimininkai pratęs sutartį be klausimų. Jeigu turit laiko ir investicijų, šis verslas kaip tik jums. Kaina 59 000EUR. Kaina derinama susitikus. Teirautis tel. nr. +37062909929

 27. Parduodamas sėkmingai veikiantis verslas:- kavinių – parduotuvių tinklas Vilniuje. Jau daugiau nei 3 metus dirbančios kavinės, esančios prekybos centruose, 2 pilnai veikiančios ir dar vienai yra pilnas įrangos ir kt. reikiamų daiktų komplektas. Prekiaujame pilstomu alumi ir greitu maistu. Prekyba vyksta ne tik vietoje ir išsinešimui, bet ir per garsiai žinomą daugumai internetinį tinklą ‘FOODOUT’. Patentuotas vardas, oficialus internetinis puslapis. Suformuota gera ir patikima darbuotojų komanda. Jeigu reikės, galime apmokyti, parodysim visų tiekėjų kontaktus. Patalpos nuomojamos (nuomos kaina nedidelė), nuomos sutartis dar galioja 5 metus, šeimininkai pratęs
  sutartį be klausimų. Jeigu turit laiko ir investicijų, šis verslas kaip tik jums. Kaina 59 000EUR. Kaina derinama susitikus. Teirautis tel. nr. +37062909929

 28. Parduodama 10 metų pelningai veikianti armėniško lavašo kepimo įmonė. Yra patalpos, įrengimai, darbuotojai, ilgametė patirtis, pastovus klientų tinklas, galiojančios sutartys su didžiausiais prekybos tinklais, perspektyva plėstis. Kaina 25 000. Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu 867199199.

 29. Sveiki, parduodu kavinės verslą Juodkrantėje. Daugiau informacijos telefonu +37061385655

 30. Skubiai ir nebrangiai parduodamas pelningai veikianti uždara akcine bendrove Kauno mieste.
  Parduodamas veikiantis autoservisas (UAB). Patalpos nuomojamos 150 kv. (ilgalaikė nuomos sutartis, už juokinga kaina). Autoservise remontuojami lengvieji ir krovininiai automobiliai. Yra du keltuvai, ilga plati duobė, ratų montavimo balansavimo įranga, oro kompresorius, kita darbui reikalinga įranga. Vienu metu galima remontuoti keturis lengvus automobilius arba du sunkvežimius. Yra buitines patalpos, virtuvėlė, persirengimo patalpa, ofisas. Didelis ir saugomas kiemas automobilių laikymui. Su pastoviais klientais sudarytos paslaugų teikimo sutartys.
  Autoservisas randasi Kauno miesto centre, šalia geležinkelio stotis ir PC Akropolis, judrioje vietoje, tai papildomas prioritetas naujiems klientams ir papildomai veiklai. Veikla vykdoma nuo 2008 metu. Apžiūra ir pristatymas vyksta tik šeštadieniais 9-15 val. (iš anksto susitarus). Kaina sutartinė, smulkesnės informacija dėl tikslesnio adreso ir apie verslą teikiama Kasdien nuo 9:00 iki 20:00 val.
  Tel. +37060852453

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *