Home » Grožis ir sveikata, Kita, Pramogos » SPA Vyrams

SPA Vyrams

Bene visi pritarsite, kad vos prieš 30 metų tokia veikla kaip lankymasis sporto klubuose ar vairavimas buvo priskiriami prie vyriškų užsiėmimų. Ne taip jau seniai atsiradę pirmieji sporto klubai moterims, kur sportuoja tik moterys, bei rengiami vairavimo kursai specialiai moterims, kuomet instruktorės taip pat būdavo moterys ir kt., sulaukė didelio moterų susidomėjimo ir lankomumo. Tačiau kas šiai dienai vis dar yra išskiriama kaip išimtinai moterų užsiemimas, kur retai gali pamatyti stipriosios lyties atstovus..? Neabejotinai galima paminėti grožio salonus bei dienos Spa. Remiantis Tarptautinės SPA asociacijos (ISPA) duomenimis, didžiąją SPA ir grožio paslaugų vartotojų dalį šiandien sudaro moterys, o žvelgiant į Lietuvą, vyrai sudaro vos penktąją visų Spa lankytojų dalį. Visgi pastebėta, kad JAV vis daugiau vyrų lankosi SPA centruose. Panašu, kad vyrų suvokimas apie SPA paslaugas keičiasi: ankstesnis „Jokiu būdu!”, šiandien tampa: „Taip!” Kaip Jūs manot, juk tai galėtų būti tikrai puiki idėja verslui, juo labiau, kad specializuoto Spa salono tik vyrams Lietuvoje dar nėra.

Vienas tokių pavyzdžių yra „The Men’s Power SPA” Spa salonas vyrams Toronte (JAV). Šio salono specialistai įsitikinę, kad vyrai žymiai noriau ir dažniau lankytųsi grožio salonuose, jei juose visi klientai būtų tik vyrai. http://www.themenspowerspa.com/

Dauguma stipriosios lyties atsovų vis dar drovisi kreiptis į grožio specialistus, nors istoriškai SPA visada buvo daugiau skirtas vyrams nei moterims. Nuo romėnų pirčių, turkų hamamų iki Viktorijos laikų kirpyklų buvo galima daug dažniau rasti SPA tipo procedūrų džentelmenams nei jų damoms. Mintis atidaryti specializuotą Spa vyrams ir kilo dėl to, kad vyrai galėtų jaustis juose patogiai ir jaukiai. O juk vyrai, lygiai taip pat kaip ir moterys, siekia savimi rūpintis, jaustis bei atrodyti gerai.

10 Responses to SPA Vyrams

 1. spa versle jau dirbu 10 metu. Tiksliau jau statau tokius objektus… Esme pagrindine- vieta turi buti vilnius arba prie vilniaus. Visa gama proceduru ir pirciu. tokiam objektui reiks apie 5-7 mln. litu ir daugiau… nemaza investicija. idejos yra tam kelios…

  • Sveikas Dariau,
   Ar ideja del SPA vyrams jau mirusi, ar dar gyva? Jei taip, butu idomu pabendrauti, ideju tureciau
   Giedrius

 2. ar vyrai eitu i toki salona

 3. Puiki ideja. Mielai dirbciau tokiame salone. Manau ir vyrams reikia atskiros poilsio vietos.

 4. Samanta, kaip su tavim susisiekti? :)

 5. labai mane sudomino sis pasiulymas,straipsnis.butu gerai,kad atsirastu kazkas bendramintis,kad padetu atidaryti toki salona.tikrai vyrams reikia tokios vietos,kur galetu ramiai atsipusti,pasigrazinti.man labai patinka daryti pedikiura vyrams :)

  • Džiaugiamės, kad Jus sudomino projekto IdejosVerslui.lt pasiūlyta idėja. Neabejojame, kad Spa skirtas vyrams, sulauktų susidomėjimo. Jei pavyks įgyvendinti šią idėją, būtinai rašykite mums! Linkėjimai :)

  • Noreciau susisiekti su susidomejusiais sia tema.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *