Home » Reklama ir dizainas » E-parduotuves, Prekyba » Specializuota parduotuvė krovininiams automobiliams

Specializuota parduotuvė krovininiams automobiliams

Lietuva yra tranzito šalis. Tai lemia palanki geografinė padėtis ir Lietuvos pastangos sparčiai plėtoti Lietuvos kelių infrastruktūrą. Išplėtojus sunkiojo transporto logistiką, daugėjant tolimūjų reisų skaičiui bei plečiantis logistikos tinklui, išaugo krovininių automobilių skaičius. To pasėkoje atsirado nemažas poreikis sunkiojo transporto vairuotojams turėti specializuotą prekių parduotuvę.

Specializuotoje parduotuvėje būtų ne tik parduodama viskas kas reikalinga krovininio automobilio vairuotojams, bet taip pat ir aksesuarai, tokie kaip šildomi puodeliai veikiantys nuo 24 voltų maitinimo, šaldytuvai, mikrobangės, transformatoriai, užuolaidėlės ir kt.

IdejosVerslui.lt siūlo idėją sukurti specializuotą aksesuarų parduotuvę, skirtą krovininių automobilių vairuotojams, kurioje būtų pilnas asortimentas nuo detalių iki aksesuarų.

Kaip pavyzdį pateikiame nuorodą http://www.gotruckstop.com

6 Responses to Specializuota parduotuvė krovininiams automobiliams

 1. Tikrai gera idėja žinant, kaip plečiasi mūsų tautos logistika, į visas puses viskas tik gerėja, tiesiami nauji keliai ir tiltai, matoma, kad gerinamas susisiekimas. Jei tik yra lėšų vertėtų pagalvoti ir apie užsienio rinkas, galimybę taikyti 3pl.

 2. Nezinau ar tai tikrai gera ideja. Juk zinome, kad dauguma prekiu, juo labiau tokiu vertingu, yra gerokai pigiau atsisiusti is gamintojo salies nei pirkti cia vietoje. Siaip pati logistika musu salyje tikrai yra populiari ir Lietuvos vezejai turi geras rekomendacijas, bet prekyba yra tikrai rizikingas ir daug investiciju reikalaujantis projektas. Gal verciau kurti technologijas, programas, padedancias optimizuoti logistikos procesa?

 3. Hi blogger, i must say you have very interesting articles here.

  Your page can go viral. You need initial traffic only.

  How to get it? Search for: Mertiso’s tips go viral

 4. nu jei isvystysite iki tarptautinio lygio projekto tai gal… nes LT rinka tikrai tam per maza. Ir kitas dalykas – ar furistas pirks sau detale? ar firma furai pirks? jei firma furai pirks, tai reiskia reikalingas visas paslaugu kompleksas nuo didziulio ir brangaus sandelio iki pristatymo. O cia jau Tanagros, Intercarso ir Skubos biznis…

 5. Sveiki. Įdomus pasiūlymas.
  Bet iškur tam lėšos?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *