Home » Pramogos, Turizmas ir poilsis » Turistai pramogauja – Jūs uždirbate!

Turistai pramogauja – Jūs uždirbate!

Lietuvoje vis labiau klesti turizmas, todėl sumaniems Lietuvos verslininkams yra puiki galimybė pasinaudoti neužimta niša verslui – „vakarienės gatvėse“ organizavimu.


„Vakarienė gatvėje“ (street dinner) – sparčiai besiplečianti pramoga turistams. Tokios vakarienės itin populiarios Italijoje.

Vienas iš Italijos turistų pamėgtų miestų (Ferrara) siūlo viesiems norintiems už 60 eurų sudalyvauti „gatvės vakarienėje“. Viskas ko turistui reikia – palikti savo mobilaus telefono numerį, į kurį bus siunčiamos sms žinutės su nuorodomis, kur vyks vakarienė, koks bus vakarienės aprangos kodas ir kelintą valandą bus vakarienės pradžia. Tokiu būdu miesto turistai ne tik greičiau pažins miestą, bet ir smagiai praleis laiką „gatvės vakarienės“ paieškoje.


Tokios vakarienės vienas iš organizatorių yra italų turizmo agentūra Link Tours. Plačiau apie vakarienę kviečiame pasiskaityti oficialiame italų „ vakarienės gatvėje“ puslapyje http://www.streetdinner.it


Neabejojame, kad ir Lietuvos miestų senamiesčiai būtų puiki vieta linksminti turistus tokiu žaismingu ir neįprastu būdu!

4 Responses to Turistai pramogauja – Jūs uždirbate!

  1. Tikrai gana įdomi niša. Tik ar mūsų gyventojai nėra pernelyg konservatyvūs ir uždari, kad dalyvautų tokiuose renginiuose? Jaunimas manau mielai išbandytų, na bent aš tikrai nuvažiuočiau į bet kurį Lietuvos miestą išgirdusi apie tokią naujovę.

  2. Solo confirmar que este vino es un los que se suele decir que mantienen una relación calidad precio excepcional y que de entre todos los no tiene nada que envidiar a los más destacados de esta dencÃinaoim³n de origen tan especial.He tenido la oportunidad de degustar varias veces este vino, y siempre me quedo con esa sensación en boca fina y elegante estructura, taninos dulces y especias balsámicas. Un 9 para este vino.

  3. Fantastik!

  4. as noreciau rasti verslo partneri is Italijos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *